Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociczka85

szkolenia dla kobiet - stylizacja, poruszanie sie itp.

Polecane posty

Witajcie mam pytanko czy znacie jakies fajne szkolenia dla kobiet? Cos aby siebie hmm \"ukobiecić\" ;) poruszanie się, makijaż, dobiór ubrań do figury? W necie znalazłam coś takiego www.kobietazmyslowa.com Znacie to? Może słyszałyście coś o tym. Znacie coś godnego polecenia. Najlepiej w Wawie. Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emeya
Witaj, super się składa bo ja znam te szkolenia:) Fajne kobiety tam bywają, na wysokim poziomie intelektualnym. Niesamowite jest tam to, że oprócz wiedzy która ma wielkie zastosowanie te kobiety się po porostu świetnie bawią.. Wieczorkiem po zajęciach przy lampce dobrego wina rozmowy i śmiech:) Jeśli chcesz wiecej informacji przejdź sie na Malczewskiego 21 tak powinnaś uzyskać więcej informacji:) KOlejne jest o ile się nie mylę 11-12 bo ostatnio w polo był pokaz mody i rozdawali ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. A mogłabyś napisać coś więcej o tym szkoleniu? Jakie osoby biorą w nim udział? Ile osób jest na jednym szkoleniu? Jak z tematyką - czy faktycznie można z tego wyniesć jakieś praktyczne korzyści. Jak stylistka - czy jest tak dobra jak piszą na stronce? Jacy w ogóle są prowadzący, ile to trwa itd. Sorki za zalew pytaniami ale jestem bardzo ciekawa, poza stronką mało jest info o tym a ponieważ jest to dosyć drogie to wolę się upewnić czy warto inwestować w to kasę :) PS. ten 11-12 to chodzi o lipiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×