Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poczatkujaca888

trudne poczatki....

Polecane posty

Gość Poczatkujaca888

Mam 20 lat. Miesiac temu rozpoczelam wspolzycie. poblem jestw tym, ze nie mam zadnej przyjemnosci z seksu. Czuje jak moj facet jest we mnie, ale nie sprawia mi to zadnej przyjemnosci. Niepokoji mnie to. Mowia, ze seks jest taki przyjemny a ja NIC nie czuje. Druga sprawa. Chcialabym sprobowac innych pozycji ale moj chlopak nie jest chetny. Do tego- nie potrafie sama wlozyc penisa mojegoo chlopaka do swojej pochwy. Wiem, bedziecie sie smaic ale naprawde mam z tym problem. Sama nie potrafie wcelowac jego penisem do swojej dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia..
wszystko przed toba nie ma sie co denerwować chłopak tez z tego co widac malo doswiadczony wszystkiego sie nauczycie może podczas sexu niech zacznie piescic twoja łechtaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betitek_21
Jejciu ... normalnie jakbym czytała swój tekst . Dosłownie wszytsko tak samo . też mam 20 lat tez jesteśmy nie doświadczeni i mam ten sam problem co Ty , nie dość że nie czułam nic przyjemnego to jeszce za każdym razem mnie bolało . Poza tym brałam taby po których czułams ie okropnie no i wogóle nie mialam ochoty na seks . Skończyło sie na tym że już sie nie kochamy w ten sposób . poszły w ruch rączki . Kurcze przykro i strasznie ze te moje początki wypadły tak beznadziejnie no ale cóż narazie nie mam zamiaru próbowac ponownie . Mam uraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przeżywania stosunków seksulnych kobieta mui się nauczyć a do tego potrzeba czasu i doswiadczenia w uprawianiu pattigu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betitek_21
hmmm, no właśnie . Ale my dużo wcześniej zaczęliśmy uprawiać petting ( jesteśmy razem 7 lat ) no ale seks nam kompletnie nie wyszedł ... a miało byc tak pieknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21****************************
mam to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×