Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pageup/down

Na jakie mleko najlepiej zamienic?

Polecane posty

Gość Pageup/down

Córka pije Humenę od trzeciego tygodnia życia teraz ma 9 miesięcy i nie chce jeść pytałam pediatrę czy może to zależeć od mleka powiedziała że raczej nie ale mogę sprobować podać jej nan poleciła też bebilon ale jest on dla mnie za drogi.Bebiko mi odradziła.A może zostac przy humanie i poczekać aż zacznie jeść normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale Twoje dziecko jest tylko na mleku? Mój od urodzenia aż prawie do roku był na Humanie.Potem zmieniłam na NAN (najgorszy wybór jaki móg być,występowały wymioty) .To przerzuciłam się na Bebiko .Po ukończeniu roku przeliśmy na Junior z Nestle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pageup/down
Je taż zupki deserki i kaszki ale równie nie chętnie jak mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rośnie Tobie Tadek-Niejadek. Mojej koleżanki córa była TYLKO na piersi do 10 miesiąca! Cudaczyli naprawdę bardzo,bardzo by mała zjadła deserek,kaszkę czy zupkę.I NIC! wszystko wypluwała.Nie dało się ,,wepchać\" nawet łyżeczki.Jeździli od lekarza do lekarza i mówili pediatrzy że skoro ładnie przybierano na wadze to nic na sile,że jeszcze zatęskni za jedzeniem.Pierś wyrzuciła nie wiadomo kiedy,teraz to od lodówki nie da się jej oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×