Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgdfsa

Co byś zrobiła gdyby twoemu mężowi chirurg

Polecane posty

Gość fgdfsa

uciął penisa przez pomyłkę? Chirurg musi zapłacić 500 tys. euro za ucięcie penisa Rumuński chirurg musi zapłacić pacjentowi 500 tys. euro odszkodowania za nieumyślne ucięcie penisa w trakcie operacji - postanowił sąd w Bukareszcie. W lipcu 2004 roku doktor Naum Ciomu, prowadząc operację na jądrach pacjenta, popełnił błąd lekarski tnąc przyrodzenie zamiast gruczołów. Bukareszteński sąd orzekł więc, iż podejście Ciomu do operacji było "powierzchowne", wyznaczył grzywnę i skazał lekarza na rok więzienia w zawieszeniu. Chirurg ma prawo do apelacji. W miejscu penisa nieszczęsnemu pacjentowi przyszyto fragment mięśnia ramienia, lecz - jak pisze Associated Press - pełni to funkcję wyłącznie estetyczną. "Nie trzeba być ekspertem, żeby zdać sobie sprawę, iż stan zdrowia 33-letniej ofiary nie jest obecnie najlepszy" - powiedział adwokat pacjenta Mihai Olariu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_aniol_ciemnosci
:( załamałabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a ciekawe co wy byście
zrobili jakby żonie ktoś bezpowrotnie zaszył dziurę?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a ciekawe co wy byście
poza tym nie potrzebujemy mężczyzn tylko do seksu, zapomnieliście, że potrzebujemy mężczyzn do zarabiania, żeby wyciągnąć od nich co miesiąc te nędzne 1 800zł na rękę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick pomaranczowy
kochalabym dalej i kupila takie specjalne majtki z..:D:P tylko on biedaczek by nie mial z tego przyjemnosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezedury
no wiesz ja bym się załamała gdyby kochana przeze mnie osoba została okaleczona w dowolny sposób - obcięcie penisa, nogi, ręki.... co nie znaczy że się zostawia kogoś takiego - ale życie jest już zniszczone przecież dla tego faceta to też jest tragedia nie? właśnie dlatego można się w takiej sytuacji załamać - że niszczy się komuś życie przez głupi błąd jakiegoś ślepego fagasa? i nie pisz mi tu że obcięcie penisa to nic takiego i da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american pie
w sumie facetom baby sa potrzebne glownie do wyra wiec jest remis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezedury
traktuejcie tą wiadomość jako ciekawostkę a przecież to tragedia tego człowieka kurwa jakby mu obcięli nogę przez pomyłkę to też by było takie śmeiszne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick pomaranczowy
nie traktuje tego jako cos smiesznego :O domyslam sie ze dla tego czlowieka to tragedia ale to ze sobie zazartuje juz nic nie zmieni w tym momencie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy y y
. Ale ja nie pitolę o miłości i uczuciach. Ja dokładnie wiem do czego potrzebna mi jest kobieta i nie staram się tego ubarwiać ja też nie pitolę o uczuciach:o mężczyzna ma być przystojny i bogaty-funkcja reprezentacyjna+bankomat:o Oczywiście nie można zapomnieć o tak przyziemnych czynnościach jak przenoszenie mebli,naprawa czajnika czy co tam jeszcze :o plus codzienne dymanko rzecz jasna. To by było na tyle:o a o uczuciach niestety trzeba pierdolic bo jak się facetowi powie ze jest tylko do seksu to sie obraza-sprawdzone:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żony mają 3 dziury
więc brak jednej nie będzie wielką przeszkodą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×