Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.a.e.m

dlaczego w/g was jestem tajemniczym facetem???

Polecane posty

hahahaha cream chcesz chusteczke:D:D:D...ja pierniecze jeszcze w zyciu nie spotkalam takiego faceta:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego mnie podrywają jak ich nie pociągam??? ale narazie rzadna mi się nie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne.. w przeciwieństwie do ciebie jestem kulturalny i szanuję dziewczyny więc o takich rzeczach nie będę pisał publicznie na brak powodzenia nie nażekam...dziewczyny widziały moje zdjęcie i mówiły że jestem przystojny a ty nie pokazujesz bo napewno jesteś brzydki :P gdybyś pisał prawdę na forum tak jak ja to napewo wypadł bym lepiej od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest PODSZYW
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyyyyyyyyyyy
myslalam, ze jestes babka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na brak powodzenia nie nażekam...dziewczyny widziały moje zdjęcie i mówiły że jestem przystojny a ty nie pokazujesz bo napewno jesteś brzydki" :D:D:D:D tak na marginesie to moja fote widzialo chyba wiecej kobiet niz Twoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze rozmowa z podszywem jest ciekawsza niż z oryginałem prawdziwy Krem pisze max 2 linijki, chociaż zwykle tylko 1 a nierzadko też wyraża całą gamę emocji i uczuć za pomocą samej tylko emotiikonki tak więc podszywie, nagroda za elokwencję! za aktorstwo tez ujdzie, tylko wiarygodność szwankuje :-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada jak podszyw bo jest przestawiona litera... ale gada jak crem - tez cipowato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna statystyka
284364949468926269536796986 kobiety widziały foto komiczne 54 kobiety chciały zobaczyć foto kremika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna, tylko 7,437 kobiet widze dla Ciebie matematyka jest nauką abstrakcyjną i nie bardzo kojarzysz jaka jest zalezność miedzy liczbą wyrażoną w cyfrach a rzeczywistym zjawiskiem, które ona, ta liczba, opisuje ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna statystyka
nastąpił błąd w wydruku pełne dane w moim biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, dzieki \"uprzejmości\" niektórych osób Kremik po raz kolejny nie zatriumfuje nad Komicznym. A mogłobyć tak pięknie...😭 Czujcie się winni.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremówa primo miałeś być tydzień na odwyku i dałeś dupy secundo jak ty jesteś tajemniczy to ja jestem różowym hipopotamem w zielonych kapciach z futerkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck to był podszyw :P kurcze człowiek uczy się całe życie :P czytać uważnie muszę czytać uważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłem ze spacerku...niestety samotnego :(:( ale nie widziałem żadnej fajnej kobitki;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby Love
Komicznie ... ja juz się mogę z Tobą na randkę umówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale same kobiety mi pisały że jestem tajemniczy!!!😠 bo jestem :D:) pozatym jestem fajny i tego mi zazdroszczą niby męski znaczy chamski ??? ja tak nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby Love
Ja chcę na RANDKĘ Z "KOMICZNIE" ... normalnie facet BOMBA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ciepły więc mnie to nie dotyczy :D:) mam charakter ale nielubię się kłócić i być niemiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że muszy tu wszystkim wpie***lić, ale na kremie rąk nie będę brudził huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na spacerku widziałem fajną sikoreczkę;):) poderwałbym ją ale na ulicy głupio...:o ona też mnie nie poderwała bo głupio :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co.................
TY jeszcze robisz na kafe....miałeś mieć urlop.....to spadaj i nie zadawaj głupich pytań!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×