Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.a.e.m

dlaczego w/g was jestem tajemniczym facetem???

Polecane posty

detox od poniedziałku... nudzi mi się:P:) poderwałbym ale na ulicy głupio ale fajna była:D:D:D fajne ciałko, fajna buźka, wysoka... patrzyła na mnie a kiedy ja na nia popatrzyłem spuściła wzrok onieśmieliłem ją hehe :D:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja matką głupich o nie na pewno nie zalotnie ja od dłuższego czasu nie zalotuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrau.. rozumiem..chciałabys ale nie mozesz bo masz chłopaka nie będę mu ciebie odbijać...nie jestem chamski :):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no inaczej gdybym nie miala faceta to moze bym i chciala ale tego sie nigdy nie dowiem, jedno jest pewne - na pewno chcialabym cie utuczyc, a to wyklucza seks ze mna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrau.. dlaczego wyklucza??? nie jestem wcale za chudy!!!😠 jestem w sam raz:):D w dodatku jestem silny dzięki siłowni a nie grubu jak komiczne:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam libido wyższe niż ustawa przewiduje i odrazu byś dobił 60kg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się dlaczego mój podszywacz nie szkolił się na tym samym kursie, co c.r.e.a.m'owy, naprawdę pech! od razu byłoby lżej współobcować ze wszystkimi tutaj wyluzowanymi kafeterianami, bo pewnie przynajmniej 39 promili sztywności mniej w moim organizmie by się znalazło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś tajemniczym facetem
tylko kolesiem który próbuje podrywać panienki na forum na image pociesznego przegrańca. Te zdjątka, tematy, infantylna nazwa konta email, wszystkie dopraszanie się zdjęcia i lansowanie się swoim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny same chciały moje zdjęcie!!! 😠😡 i same mi wysłały swoje...nie musiałem się prosić!!!:o a na forum nie pokazałem twarzy tylko sylwetkę bo mnie dziewczyny prosiły:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma w Tobie Nic
Tajemniczego Jesteś przeciętnym DESPERATEM który wchodzi na forum dla kobiet żeby się DOWARTOŚCIOWAĆ TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, ja nie wierzę, ze to NIE jest podszyw :-D cream miał już ponad sto propozycji nowego nicka i nic nie zmienil, jest zbyt dużym tradycjonalistą, żeby zakładać nowy nick, chociażby z tak subtelną różnica :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej!! Wezcie sie odczepcie od creama , co!! Jakbyscie widzieli jaki przystojniak z niego to buty by wam pospadaly :P) I w ogole wyluzujcie, domorosli psychologowie.Ma imidz jaki ma, nic wam do tego .A juz idiota skonczonym musialby byc zeby go zmieniac z waszego powodu? :P) ps.Zauwazyliscie mam nadzieje wy bystrzachy , ze zwracajac sie do was pisze mala litera?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawwsze zwracając się
do ludzi w necie piszę małą literą :classic_cool: z dużej to tylko urzędowe pisma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała litosci, ja juz drugi raz w ciągu 5 minut prawie dławię się na śmierć bułkami z powodu braku ostrzeżenia przed groźbą niekontrolowanych wybuchów śmiechu :-D :-D następnym razem umieszczaj stosowną tabliczkę uprzedzajacą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×