Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to nie moje, mojej siostry:) ja natomiast indios bravos bardzo lubie mimom ze za reggae nie przepadam, różna muzykę lubię, ostatnio nawet z ciężkiego rocka przeszedłem na chwilkę, na polskie TWORZYWO SZTUCZNE, zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biala w tle......w oddali:) masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam fisz już mniej mi sie podoba (nie lubię rapu), ale wydaje mi sie ze jest to jedyny w Polsce rap(?) wole fisza właśnie w tworzywie sztucznym i od niedawna z jego ojcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............ale gdzie ty tam tego bociana zauważyłaś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale żeby nie zmieniać konwencji tego topika, kto następny prześle mi coś (zdjęcie) na pocztę? neurosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam, ze jako pierwsza wpadła mi w ucho piosenka czerwona sukienka, teraz dużo bardziej wole utwór tysiąc pięćset sto gwiazd, no i majty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeja, miałam podobnie... ta czerwona sukienka to chyba najbardziej znany utwór Fisza, przynajmniej 2 lata temu był, jak ja zaczynałam :D tysiąc pięćsetsto gwiazd, dobry tekst, ale lubię tego jakiś taki remiks chyba niwinni czarodzieje majty, tez mi od razy wpadły w ucho ;) ale jest masa świetnych utworów fisza 30cm, tramwaj, na wylot 😍 to chyba nie jest miejsce na tą rozmowę :D ale tak fajnie, jak ktoś słucha tego co Ty i ma z tego taką samą radochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brau cie w aucie
Stulejarzom nie dajemy Jarus, zapamietaj to sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze przystojny to juz nie przesadzajmy..... wiesz? ściągnąłem sobie wszystkie utwory w których śpiewa fisz, a zostawiłem chyba tylko trzydzieści, wiec zagorzałym fanem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała nie twierdze ze jestem brzydki, ale tez nie przystojny - przeciętny, normalny, zwykły facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny , zwykly facet i przystojny, to sie nie wyklucza:P) No dobra , podaj dziewczynom email , same obadaja :) Tylko w piorka nie obrosnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryyy 🖐️:) Tamri szczęśliwa bestia jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari czemu kursywą?:O tak to ja. czasem też podczytuję pozadrabiniastą kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak częśto chcą dowód, a potem przepraszaja eh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenna no to mam okazje cię zobaczyć:) przepraszam cię ale pamiętam tylko, ze kiedyś gadaliśmy..... o czym? nie pamiętam, powinno mi być wstyd? złudzenie optyczne, czarno biała - sie rumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr ja też nie pamietam o czym:O ale jakos tak Cie zapamiętałam i czasem mam ochotę zamachać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×