Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

O ! :) A Twoja wybranka wie ze siedzisz na kaffe do pierwszej w nocy i robisz sobie album ze zdjeciami :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, rada na przyszlosc--nigdy nie daj sie sprowokowac jakimis wulgarnymi obelgami.Osoba ktora to mowi wyzyje sie i wyladuje juz mowiac te rzeczy a Ty potem zjadasz nerwy i musisz lykac tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze nie, na to jeszcze bede miec czas :D :p tamarcia :o kto tak do ciebie mowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała- jakoś nie robie z tego tajemnicy:) powiedziałem jej ze kilka kobiet powiedziało ze jestem przystojny...... .............śmiała sie z tego..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i napewno dumna byla , ze to ona usidlila tego przystojniaka a my co najwyzej mozemy rozmarzonym wzrokiem wpatrywac sie w monitor :) To powiedz wybrance ze ma pozdrowienia od Twoich kafeteryjnych kolezanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Tamari to nie wiem co Ci poradzic.Ale z drugiej strony to powinnas sie juz w takim razie przyzwyczaic.Szkoda nerwow ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukujaca inspiracji mozesz, ale wiesz, wymiana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Wam powiem ? Ze jednak calkiem inaczej sie rozmawia kiedy sie wie jak rozmowcy wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biala?? jak to? myslisz ze wyglad sie liczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestan ! Przeciez wiesz ze sie nie liczy :P) Ale przyznaj ze jest jakos inaczej kiedy piszesz do kogos z nas.Jest tak bardziej osobiscie , no wiesz :) Pozno juz , mam coraz mniejszy zasob slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast myślę ze inaczej sie gada z osoba która ma dziesięć lat różnicy wieku to jest moje takie pierwsze wrażenie.....niesłuszne.... bo jeśli pogadam z ta osoba dłużej to wiek traci znaczenie.... ale dałem mądrości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie raz pobilem z bratem :p tamarcia, ja nie chce ci robic psychoanalizy, ale dobrze ci tu mowia, musisz sie nauczyc panowac nad soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr, gada sie inaczej kiedy na dzien dobry wiesz o tej roznicy wieku.Dlatego czesto nie pytam o wiek , przynajmniej na poczatku wirtualnej znajomosci.Tez dam madrosc: czasem nie dogadasz sie z rowiesnikiem nie bedzie wspolnych tematow. ja jestem duzo starsza od Ciebie , i co tak bardzo odczuwasz to w rozmowach? Serio pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukująca inspiracji..... czarny kolor, super:) i nie przeszkadza mi brak makijażu(którego jestem fetyszysta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×