Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

przepraszam was, ale nie znam wszystkich :O ;) ja wiem, ze to moze glupio wyglądac, ale są osoby ktore kojarze a są takie ktore rownie dobrze mogly sobie zalozyc czarny nick tylko po to, to tylko internet moze to glupie, ale kafeteria nauczyla mnie ograniczonego zaufania w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe :) NO bo wiesz nie chcialabym Cie urazic:) Ale mysle ze za bardzo sie ceregielisz, i tym biadoleniem i dopytywaniem sie , troche sama sobie odbierasz zabawe.Dla mnie to jest proste , tych co kojarze i sama jestem ich ciekawa, wysylam fotke.Reszcie nie , bo i po co? Przypadkowym ludziom i nickom, ktorych i tak za chwile nie bede pamietala.Twoje podejscie jest ok, tylko za duzo szumu robisz w tej sprawie:) Tylko sie nie gniewaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie nie gniewam, ale moja ostroznosc wynika z pewnych trwajacych ponad pol roku przezyc na ktore sama się skazalam przez swoją nieostroznosc ;) czarno biala trzezwo myslisz ;) i cenie cie za szczerosc ;) i masz racje ceregiele sie :P ale cóz, taka troche moja natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie🌻 Bo nie chcialabym akurat w Tobie miec wroga.Moja natura jest natomiast taka, ze mowie to co mysle, zwlaszcza kiedy kogos lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie nie miec wrogów, w kazdym czlowieku mozna znalkezc cos dobrego ;) oczywiscie sa ludzie na ktorych jestem za cos zla, albo tacy ktorzy sa mi obojętni, ale staram sie nikogo nie nienawidziec ;) zresztą czarno biala ja cię lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pierwsza, ja odsyłam:D jak narazie wszystkim odesłałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biala, a czy ja moge prosic o twoje zdjecie? prosic chyba moge, ale czy dostane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×