Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Ok, Kochani, ja znikam.Bawcie sie dobrze!! Jakby mnie jutro nie bylo to znaczy ze nie bedzie mnie kilka nastepnych dni.Wiec na wszelki wypadek juz zycze Wam fajnego weeka. Ps.talerzykami szklankami itp sie nie przejmujcie.Rano wrzuce do zmywarki.Aha, prosze nie zarzygac dywanu !! Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🖐️ ...no i pojechała na wakacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Czarna :) nie bój się ...nie zarzygamy heheheheh też za chwilkę spadam do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, muszę jakieś gacie ubrać, bo nie pójdę do domu na goło:p a kto pozmywa, kto posprząta? nie, nie!, nieee!!! tamari nie puszczaj pawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka.... wyśpij się wiesz 🌻 PS. nie gniewam się za ...no wiesz.... ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa, ja chyba tez ide, pestka chyba bedziesz musiala posprzatac i zgasic swiatło.... cholera, nie rozkreciło sie........sex mial byc, orgietka, a tu zero, null, jajo....:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy miałyście sie zabierać za mnie, bo przecież tak mnie pragnęłyście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonek do drzwi....otwieram oczy, struzka sliny cieknie mi z otwartych ust, obok butelka niedopitego piwa. słyszę dyskusje i nieustannie rozwijający się temat o życiu, podnoszę głowę (oj jak boli!), widzę przy stole myrevina i tamari sączących browarka (jezu! oni tak całą noc tu?), ich mętne oczy spojrzały w moim kierunku obojętnie, by zaraz wrócić do swoich jakże ciekawych rozmów.... odwracam głowę w druga stronę.... i szok! w samej tylko bieliźnie leży obok mnie....pestka!!! co tu sie stało? nic nie pamiętam! w tym momencie pestka otwiera oczy, uśmiecha sie do mnie i jakby nigdy nic mówi: - otworzysz drzwi? - ja bez słowa przytakuję głową, wstaje i idę do drzwi. po drodze mijam kuchnie, plecami do mnie stoi dolores, myje naczynia(przecież pestka miała posprzątać), mowie do niej - fajnie wyglądasz w tym szlafroczku - , ona mówi - dzięki - i mierzy mnie od góry do dołu, zagryzając sexownie wargi... nagle otwierają sie drzwi, energicznym krokiem wpada neurosa - coś mnie ominęło? - mówi - frrr, gdzie masz gacie?:).... dzwoni telefon, odbiera luśka, mówi do słuchawki matczynym głosem - spokojnie biało czarna, zaraz się wynosimy, możesz wracać,mąż nie pozna ze coś sie tu działo, w domu masz błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy ale masz wyobraźnie frrr :) to dzisiaj imprezka może być u mnie, bo sama w domu będę, rozryczę się chyba albo usnę nad ranem siedząc na kafe, z pustą butelką po winie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezka u ciebie? czemu nie:) trzeba podać dalej. a co ty? ryczeć chcesz? a co to sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo rodzice wyjechali na tydzień, a ja z młodszą siostrą mam siedzieć w domu... ona pewnie będzie łaziła po koleżankach, nie wiem czy nawet będzie w domu spała.. a ja będę sama siedzieć, bo moi znajomi powyjeżdzali gdzieś 😭 ehh, zawsze myślałam, że mieszkać samemu to tak fajnie, ale teraz widzę, że średnio tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty zaraz taka beksa jesteś ze jak cos nie teges, to buuuu😭? :) trzeba było jechać z rodzicami, no chyba ze chcieli mieć siebie tylko dla siebie:) rodzeństwo może ci szykują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari :) a wygladasz tak niepozornie ;) nie, rodzice raczej czekają już teraz na wnuki ;) nie pojechali sami, a ja bym sie juz do samochodu nie zmiescila :O zreszta ktos musial zostac z mloda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari, nie wiem co robiliście, spałem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahaah....ale się umiałam :D:D:D:D:D bardzo mi się podobało Frrrr....... :) witam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ A ja jeszcze nie pojechalam. Spodziewalam sie opoznienia wiec nie ma stresu. Frrr, no nie posadzalam Cie o taka tworczosc :) Bomba ! :) A jak tam reszta ? Kac morderca dobijal sie do drzwi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia dziewica
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszuscii
niech sie Witek pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszuscii
niech sie Witek pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku chyba juz zosaly rozwiane Twoje radosci:classic_cool: topick wrecz zaczyna ozywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×