Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Hippi...schudnąć ? :O tylko z czego ? Nożyczki .... rozumiem ;) Frr się tylko wygłupia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki, nie dziw sie;) w końcu poznaliście sie w ten sposób..... bawi sie a ja o pestce to poważnie myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uwierz mi jestem moze niska i drobna ale brzuch mam jak stary piwosz... Chyba juz nic z tym nie zrobie. Musze sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippi nic nie przebije moich grubych ud i krotkich nog, robie pareo z szalika na plaze, bo zawsze sie wstydze wstac z lezaka, do wody nie ide :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do nas przyjeżdżają straszne skąpiradła :o aż wstyd, przez 2 lata pracy dostałam napiwek ze 3 razy, nie więcej - raz jeden Ruski dał mi 20 groszy he he :D Zdjęcie dostałam - jesteś ładna, masz nietypową urodę, ładną oliwkową karnację i swój styl. Wysłałam Ci swoje foto :p frrr - Kulczyki to u nas pole orały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neurosa...wiesz co .... ja chyba nie mam Twojej fotki :O albo mi się już wszystko pomyrdliło...... z jakiej poczty mogłas mi wysłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera mnie bierze, bo jarocin trwa,a ja w domu jestem, zawsze sobie obiecywałem , ze pojadę kiedyś do Jarocina, albo do Węgorzewa, albo na Woodstock.... dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wysyłałam Ci jeszcze... zaraz to zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna Ty masz malenstwo? fajnie... neurosa dalabym Ci wiekszy napiwek hihi pestka-chodzilam a aerobik, miesiac i wymieklam :P przez kumpele, bo dala mi plyte z takimi samymi cwiczeniami co na zajeciach, i sie opuscilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie polecieli:D przez te wymiany fotek mozna w kompleksy popaśc, niby same tu pasztety, co by ich trędowaty końcem kija nie tknął, a jak sie ujawniaja to zazdrość bierze.I wiem, co mówie, bo w realu tez miałam ożliwośc sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka- o tej godzinie to już dziecko dawno powinno być wykąpane.A ojciec powinien mamusią się czule zajmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos sie pytal co z moim facetem. A to dluga historia. Ale tak w skrocie. Zawsze bylam pewna swojego wygladu i lubilam siebie mialam duze powodzenie.... ale od momentu jak jestem z Nim... czuje sie brzydka. Moze dlatego ze zabawia sie przed panienkami z netu. A o mnie zapomina... szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys chodziłam na aerobik i to była bardzo intensywna godzina pracy nad sobą ;) potem coś próbowałam w domu ale szybko sobie zaczęłam odpuszczać :O szkoda w sumie :O Neurosa....więc jednak miałam rację :) czekam z niecierpliwiością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe:) , jesli chodzi o kapanie, to powiem, ze dostałem czas od zony, ze mam wrocic o 19:30, a ja wrociłem o 19:40.... hałas był jak cholera...... tylko 10 minut spóźnienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hippi to mamy coś wspólnego - mój mąż też z tych co randkują po necie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe nozyczki to idealny materiał na żonę, tylko troszkę za inteligentna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ja plakalam ile ja z nim rozmawialam. Moje kolezanki i koledzy dziwili sie ze ja taka ladna chce z nim byc ale ja chcialam... a teraz po 2 latach sex raz na 2 tygodnie z mojej inicjatywy... pewnie przez to ze sam sie bawi. A jak mi sie chce 1 w tygodniu to dla niego zboczenie. I wogole u nas jak w grafiku. W nocy nie bo zmeczony rano nie bo jeszcze chce spac... jest 5 lat starszy i powinien sie cieszyc ze taka mloda kobiete ma... przepraszam ale musialam to wyrzucic... glupio mi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×