Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja nie słucham , nie mam głosników papierufka-:D ale pojechałaś Myrevinowi znacie piosenkę z któregos disneya, śpiewa kukulska , zaczyna się "ofiarę złóżcie z głupiej kozy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna miałas ograniczyc papierosy, kawe i net, o ile pamietam...... netu nie ograniczaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moja ulubiona frrr mógłby wygrzebać gdzieś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wleje sobie jeszcze troche alkoholu.... dzis mam wielka ochote wypic wiecej... fajnie, ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava co wygrzebać? pestka, ale jakbys miala słuchawki, to bys słuchała, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no! Kto by pomyslal ze polubie moda :) Ok, niewazne liczy sie tylko to ze nie jestes pania cenzor.No normalnie pocielabym sie wtedy chyba :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe- no co Ty! jak ja po miesiącach niebywania jestem drugi dzień/wieczór, to Ty chcesz sie przed 2 kłaść????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka.... ten mocz na spodniach chyba Ci zaszkodził :P:P:P:P Frr.... obiecuję że następnym razem wezmę słuchawki ;) Jarosław....będziemy zajebiście tęsknić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakiś facet rzyga za drzwiami :o ale zmoołka frrr - za bardzo Cię lubię żeby niszczyć Twoje marzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreda na białasa ? Hello :) I w kolorze "białym" :D To już mnie Cz-b przestałaś (za nick TEŻ) nielubić ? :P Hello Ci też :D Fotkę Ci później. Albo nie. Aaa... Śpieszno Wam spać ? Ledwo co poprzedni post napisałem, już kilka "czarnych" odsunęło go (znaczy post) i mnie na dalszy plan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frr-dzięki, to chyba to, no ale nie posłucham, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! ja tam cały czas czekam na krecika i gwoździowe "kafe forever" posłuchaj kukulska z linika na youtube, opisuje moje ostatnie przezycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, nie bedziemy sie o nick spierac:) A co do fotki to dlaczego nie ? najpierw powiedziales tak.Slowo sie rzeklo.Poza tym nick do czegos zobowiazuje. Z takim nickiem musisz sie honorowo ..wiesz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa:) tez cie lubie:) papierowe nozyczki😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×