Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
mam męża od 3 lat tego samego :D Papierowe - masz, wczoraj Ci wysyłałam, ja też Twoje mam (półprofesjonalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to u mnie trochę inna sytuacja (przynajmniej nie złapałam go nigdy na żadnym cyberku), niemniej internet bardzo namieszał w moim życiu uczuciowym..... współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hippi- z własnego doświadczenia- daj sobie z nim spokój,trzeci rok do siebie nie moge dojśc po 7 latach z mężczyzna, który skuteznie dorównał moje poczucie włsnej wartosci do wysokości nad poziomem morza holandii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pestka... hmmm - a na ile się czujesz? fotkę dostałam, ładne rysy, cera bez jednej krostki - zazdroszczę (ja mam pieprzyków w cholerę) skończyłam 26 lat w tym roku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie bywam mila, szefem moim nie ejstes, lizusem nie ejstem a zreszta bezrobotna aktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... kiedys wychodzilam z domu dbalam o siebie a terz tylko stare szmaty i dom od kilku lat. A mam 22 lata. Te zdjecie co wyslalam niektorym z Was zrobilam specjalnie dla niego. Myslalam ze jakos zareaguje ale... pomylilam sie... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ile się czuję ? czuję się bardzo młodo ;) bardzo bardzo ... ;) i czasem jak do mnie dociera ile już mam lat ...zegar biologiczny wali na alarm :O:O:O echhhhhhhhhhhhh.... PS. krostki zawsze się znajdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa, twoje pieprzyki mi sie podobają, bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka że facet potrafi zdołować kobietę do granic możliwości. Zakompleksić na maxa :O i dlatego takie buce nie są nas warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka, ja tez sie czuje bardzo mlodo, bardzo, bardzo, wódka, zabawa....teraz juz mniej, bo dzieci, ale jak tylko teście, albo moi rodzice zgodza sie wziasc na noc.... to takie baletyyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neurosa- Wyslalam Ci zdjecie bi Ty chyba jedyna zostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie tescie,ani rodzice, to zona nieraz sie godzi, ale i tak jest fajnie, nie ma co, na koncercie dzemu zawsze jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet potfai zdolowac ale od niego da sie uciec, a od ojca, ktory zneca sie psychicznie 15lat gorzej, a efekty koszmarne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frr... życie wbrew pozorom szybko mija.... i trzeba korzystać z niego ile się da ;) jeżeli jest możiwość że dzieciaki będą przy dziadkach to trzeba oddychać ;) ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj w ramach przeprosin mąż zaprosił mnie na kawę... wymalowałam się bardzo pięknie, uczesałam, wychodzę z łazienki, paraduję przed nim w oczekiwaniu na komplementy - a on \"co się stało że mi się tak przyglądasz\" :o faceci są dziwni frrr - każdy z nich to potencjalny czerniak :( nigdy się nie opalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o ojca to nie znam się . Mój Tata 🌻 był chyba najlepszym ojcem na świecie i nie chciałabym żadnego innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz zdjecie wymalowanej twarzy? neurosa? czerniak....pierdolisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z zazdroscia patrzylam i patzre na kolezankki, ktore maja normaly dom, od razu widac, ze zyja radoscia zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×