Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

mam koleżankę ktora robi tatuaże :) mogę zapytać :):) czesc Czarna i Frr.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger żelazny
Czarno biała lubi sie wyżywać, oj lubi ! Wczoraj dała popis na innym topiku. Wlazła tam jak do chlewa i dawaj raban robić, a słownictwem to nie jedną babę na jarmarku by przebiła! Ale widać taka jej natura skoro teray marudyi, że nawet się nie ma z kim pokłócić ! Moje kondolencje dla najbliższej rodziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , nie mam literki L z kreseczka i nie moge zastrzec nicka , no.Jakby co to zwracajcie na to uwage, zebyscie jakiegos wulgarnego typa nie wzieli za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger żelazny
no własnie, tam dziewczyny też fajne roymowy prowadziły dopóki .... P.S. sorry fetysz mnie nie rajcuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pestka, opisz jej jak ten tatuaz ma wyglądać i spytaj sie czy rzeczywiście on może sie zetrzeć.... ona profesjonalnie robi dziary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam :) Podziekowalam tam ale jak juz tam nie zajrzysz , to wspominalam ze jestes najcudniejszym pod kazdym wzgledem modem w calej sieci :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ domyślałam się, że papierufka to modka, a gdy wczoraj na jednej z prowokacji wpisałam się na pomarańczowo byłam w 95% pewna[boi się] dzisiejsze akcje potwierdziły moje domniemania. P.S. papierufka przecież wiadomości graficzne z komórki można przesłać na maila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe, ok, jutro postaram ci sie wysłać moją dziarke:) pestka, dowiedz sie wszystkiego, widziałaś co che mieć na palcach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ to k**wy i szmaty } Każdy to osobie przeczytał kto jest dłużej.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam Dominiczko-pisało się to i owo- ale niegroźnie-ja grzeczna dziewczynka jestem:p P.S. o masz...już się napisałam:o mąż wrócił z działki i komórki zapomniał muszę z nim jechać i wydzwaniać, gdy on szukając będzie latał po chaszczach, idę, narka:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą, dom pospratany walizy w samochodzie :) uffffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka :D:D dlatego ten facet powiedział Frr...że ponoć się będzie ścierał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam miec na imie Kunegunda.Kundzia :P) Moj odreagowujacy topik padl, zaledwie na 2 stronie.. Po przemysleniu sprawy , nie jestem pewna czy to dobrze miec kolezanke modke:P) Czlowiek sie powstrzymuje jednak czasami.A to nie zdrowo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze niby nie musze, ale Ty tak jakos dzialasz na ludzi lagodzaco, nawet jak oni tego nie chca:P) Poza tym w sumie, nawet jak mnie skasujesz kiedys , to mi nie mow ze to Ty i juz :) Wole Ciebie lubiec i byc w "przyjazni" z Toba, niz miec zgrzyty z powodu mojej niewyparzonej geby.:)mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja....jadę....jadę....noooo..... na działkę za miasto wyrywać chwasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×