Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

chciałaś mnie poderwać rozumiem? bambi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? kto jeszcze został? spać idziemy chyba? jeszcze pocztę sprawdzę, może jakieś zdjecie nowe mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jestes wredny Frrr.Powszechnie juz wiadomo ze cierpie na bezsennosc a Ty z takim tekstem wyskakujesz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ze zamiast sie solidaryzowac z kolezanka z netu, i nie spac cala noc kiedy ona cierpi na bezsennosc, To ty rzucasz tekstem ze idziesz spac i jeszcze innych do tego namawiasz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? solidaryzowac? a jak ty mnie zdradzasz ze mam zone?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja boje sie tabletek.Tzn boje sie ze zasne jak kamien i nie uslysze w nocy dzieci jakby co. A malzonka szanownego nie bedzie jeszcze kilka dni, wiec nie moge liczyc ze ktos inny je uslyszy. tez juz nie wiem co wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, kreda, napijcie sie wódki, spanie jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany! Bo ja sie troszcze o spokoj Twojego ogniska domowego ! :P) Frrr , ma tez dwoje dzieci, nawet jak zone zostawi to bedzie alimenciarz !! :P) :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda, ty stara dupo, a kto ci zabronił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, zona spi, dzieci tez, moge podrywac lachony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak slodko, to wesolo masz :) a Ty frrr.. w jakim wieku ? opowiedz cos o dzieciaczkach swych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna w meskimslownictwie lachony to ok..... bambi, mam synka cypka, ma 2,5 i coreczke jagode, ma 4 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MverinBounaparte Dziś w okolicach północy doszło do włamu na główne serwery portalu społecznościowego nasza-klasa.pl. Jak dotychczas ustalono, sprawcami są najprawdopodobniej węgierscy cyberprzestępcy z grupy "MiNt-Team" . Ataki były na tyle groźne, że spowodowały duże szkody techniczne i utratę niektórych wpisów z bazy danych. "Jesteśmy zszokowani zaistniałą sytuacją. Postaramy się przywrócić naszą klasę w jak najszybszym możliwym czasie. Teraz naszych użytkowników możemy jedynie serdecznie przeprosić." dodaje jeden z założycieli portalu, Paweł Olchawa. heheheh :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×