Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

zapiekanka hihi :D musze isc sprzatac na biurku mam 3 ilizanki i kubek 3miseczki, tace, dobrze, ze klawiartura ma osobna poleczke... :P cal dom do sprzatania przedwyjazdem, niczego nie moge znalezc bo mialam remont w pokoju :O poza tym czeka prasowanie i pakowanie, jak ja to lubie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty kredka.. u mnie tylko i wylacznie je sie z cukrem:D no i kto lubi jeszcze to smietana, ale ja juz do nich nie naleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa :) a to zalezy bo spotkalam sie z ludzmi ktorzy dziwili sie, ze jem placki z cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
tego głąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 można się wkurzyć :( echhh...rodzina...rodzina.... :O powinna wspierać i cieszyć się z sukcesów :O ja za to urosziłam się bardzo późno i zawsze słyszałam "nie odzywaj się....jestes dzieckiem ...nie znasz się... " no i co ? Jestem już dorosła.... a mimo to nadal ponoć się nie znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kredka :) skąd wiesz że przyleci ? :P własnie że nie :P bo ja zaraz sobie idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...czemu tak to jest ? Oni nawet nie wiedzą że robią człowiekowi krzywdę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazłam na google i znalazłam Twoją książkę :) szkoda że pewnie nawet nie są świadomi swojego zachowania :O a człowiekowi zwyczajnie jest przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama nigdy nie powiedziała.... "dasz sobie radę " , " bedzie dobrze....umiesz..zdasz ..." itd. Za to biadoliła ... "dziecko... Ty chyba nie zdasz.... nie poradzisz sobie.... " I tak leciały latka .... a ja nie mam w sobie sily przebicia.... ciągle mi się zdaje że na pewno nie dam rady ... że to za wysoki progi dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałam to ustalić heheheh..... ;) o rodzince to ja myślę można pisać i pisać hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacja jest następująca: gość powiedział mi ze nie zrobi mi tatuażu na palcach, bo to i tak mi sie zetrze i ze potem będę przychodził do niego z pretensjami (kto wie czy ma racje?) idę do niego w czwartek rano, ciekawe czy zrobi mi ten drugi tatuaż..... no i jeszcze miałem nożyczkom przesłać mojego tribala.....moja szwagierka pożyczyła kabel usb od aparatu, wiec postaram ci sie jutro przesłać mój tatuaż do powiększenia przez męża:) jeśli będzie miał czas oczywiście... piwko znowu pije:D a jeśli chodzi o poniedziałek... mam opiekę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj dzien gorszy od wczorajszego , nerwy mam takie ze normalnie zaraz eksploduje. Wszystko mnie dzisiaj wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna a tam dupa cie wkurza.....;) ja jestem zły bo nie moge zrobic sobie dziary na palcach......to znaczy moge, ale podobno sie zetrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty przynajmnie mozesz sobie wyobrazic ze to ludzie co ci na odcisk nadepneli i banowac do woli .A ja? Nawet nie ma z kim sie poklocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe , mam prywate do Cibie .mozesz z mojego odreagowujacego topiku, wykasowac podszywacza i zablokowac tamten nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe, mam na ramieniu jeśli sie zgodzisz to mogę przesłać ci zdjęcie mms em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×