Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Jarek ja widzialam kiedys jak pisales na innym topicu, ze podoba Ci sie Brad Pitt :D tez jestes bi ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na lazurowym, ale nad atlantykiem :P pogoda piekna, pasek na plazy parzy :classic_cool: dzisiaj odkrylam sklep, ktory nazywa sie Turquoise :D:D:D Nozyczki - karczochy jak dla mnie sa bez smaku, ale konsystencja lekko obrzydliwa :O a co do bi,. to ja bym mogla spedzic zycie z moja najlepsza przyjaciolka, bo ja raczej istniec bez niej nie moge ;) a nadaje sie na zwiazek idealnie. ale pod wzgledem czysto seksualnym by mi czegos brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jarek. a co do Angeliny, to jest tematem nr 1 we Francji, obok Ingrid Betancourt, Carla Bruni-Sarkozy tymczasowo zeszla na dalszy plan :D tu w kazdej gazecie jest teraz o Angelinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak myslicie prawdziwe sa te jej usta ? tyle slyszalam ze sztuczne, ze juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe! wczoraj przegladalam gazete i byly jej zdjecia z dziecinstwa i juz wtedy miala duze usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kompleks krotkich palców u nóg :D obok kompleksu starosci :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprocz ust mam komplek nosa, wlosow,brzucha,nog,biustu i oczu, sa zdecydowanie za duze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jakby sie do czegos przyczepic to mam tez kompleks nosa i dziwnego kształtu oczu :O co do starosci, to na szczescie wygladam mlodo, i jak mowie gowniarzom na imprezach ze mam 16 lat to wierza bez najmniejszych watpliosci :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jak sobie uswiadomilam, ze moja kumpela ma fajnego 16 letniego kuzyna to sie przeraziłam :O Yarek, za daleko mieszkasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry🖐️ a mi to najbardziej sie madonna podoba, no i kylie minogue, no i jeszcze monika bellucci i salma hayek i zdziwicie sie - joanna liszowska mozna by tak wymieniac...... a co do moczu to po szparagach jego zapach jest ohydny..... nozyczki, prace trwają?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Frrr 🖐️ a mi sie podoba Zmuda Trzebiatowska i Charlize Theron a najbardziej Wentworth Miller ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wcześniej opowiadałem - to było zakrycie starego tatuażu....jak sie nie uda to trudno:) dzięki za fatyge:) tobie i arturowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrevin lubisz dezertera? punka?:) i jeszcze wam powiem ze tak z pietnascie lat wstecz zakochany byłem w kasi nosowskiej.......(moi znajomi sie dziwili), do teraz mi sie ona podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moja zona mi sie cały czas podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem kto to jest diesel ale kochalam sie w dexterze z offspring :D no i w wokaliscie happysad hehe ale juz mi przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×