Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

no widzisz, a to moj najwiekszy lęk :D powiedzmy ze jedyny jaki mialam mial gdzies 12-13 i zalowalam ze nie jest troche wiekszy.. a do analu ja sie jakos przekonac nie moge.. znaczy chcialabym ale sie kurde boje ze to wcale nie jest przyjemne, tylko boli (jak sobie tak pomysle o mojej biednej pupce) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to aż takie, to wcale nie sa DUZE wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe glupio im sie zrobilo ? ;) Jarek ale do czego wy uzywacie naszych biustow ? a facet jak ma malego to naprawde malo co go czuc:D a wiesz jak to trudno udawac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi kolezanka powiedziala, ze jak wyciaga to ona ma uczucie jakby srała przyjemniejszy niz normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari:D kurde powiem że miałem przygodę z analem (nie gejowska) no i było fajnie:) kobieta tez bała sie że będzie bolało, ale po rozluźnieniu było już ok ale to nie ten temat chyba;) w kazdym razie moze byc miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka poszlas ? chodz tu i poopowiadaj nam jeszcze o analu, bo my niedoswiadczone :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chlopie, trudno, bo czasami sie nie chce, a trzeba :D no kurde powiem szczerze wkurwiajace to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ciekawa jestem :D:D:D no interesujacy temat sie zaczal, a jedyna mądra prysła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nie udawalam wychodze z zalozenia - ze niech wie, ze jest kiepski :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, no to porownaj tak generalnie.. jaka to roznica miedzy analem a normalnym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym tak nie mogla przykrosci komus zrobic :D w sumie to nie jego wina , ze go matka natura nie obdarzyla no chyba, ze nie umie skorzystac z tego co ma, jak to sie mowi "maly ale jary" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari, w życiu bym nie powiedział ze ty taki dzik jesteś.....jak na zdjęcie patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe sorki :p a co do Tamarki, to jak zobaczylam zdjecie to tez nie spodziewalam sie, ze taka agentka ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×