Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

wtrace sie tylko ze tez lubię duże cycki:) mogę jarkowi przybić piątkę pestka, czekam na @ od ciebie, o tatuazu chciałaś coś powiedzieć? czy wyszeptać mi coś słodkiego do ucha?:) nozyczki, co z twoim wzrokiem? mam kumpla, który miał przyklejaną siatkówke chyba, czy coś w tym stylu....podobno brzydka choroba.... ja też nie jestem zdrowy......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie nie zgodze:( , amłe tez są fajne, pod warunkiem, ze jędrne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę duże cycki, ale małe też mi się podbają..............jestem popaprańcem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miseczke B. I powiem Wam ze jak bylam mlodsza , to chcialam miec wieksze. Ale teraz ciesze sie ze mam jakie mam.Po trojce dzieci moje piersi wygladaja tak jak kiedy mialam 18 lat.Serio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie? aż muszę spojrzec na twoje zdjęcie, bo zapomniałem cię już trochę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
frrr a co tam ze zdrówkiem u Ciebie? zrobiłeś ten tatoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam miseczkę D i co z tego ... :P Frr.... miaam pisa ale napisałes ze idziesz dzisiaj robić dziarę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka, miala zawsze c , w porywach d. terza jest roku po ciazy , i ma cyce do pasa :P) Ku mojej wrednej satysfakcji , bo kiedys jej zazdroscilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedę się publicznie użalał nad swoimi chorobami.... nie, nie zrobiłem tatuażu, facet jakiś dziwny jest...dzwonię do niego żeby się umówić na konkretna godzinę, to nie odbiera telefonu, smsy mu piszę - nie odpowiada....muszę się do niego wybrac z kims kto go zna.. podejrzewam, ze nie odzywa sie dlatego, ze chciałem tatuaż na palcach u stóp, powiedział, że mi tego nie zrobi, więc potem jak do niego dzwoniłem , to nie odbierał telefonu....dziwny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobię sobie tatuaże, obiecuję że wyślę zdjęcia....zainteresowanym.... pestka czekam na @ nadal aktualne:) i takie masz cyce? to już drugi atut, poza oczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam nadzieję że nie reguła :( ja mam c w porywach do d a w obwodzie 65-70 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co za znaczenie jakie oznaczenie, ważne że za duże :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa ...przesadzasz ;) na pewno przesadzasz... ;) Frr...a dostałes to moje oko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestkusiu kochana, czy dostałem twoje oko??!! a nie skomentowałem na twojej stopce?? piękne oczy! śliczne1 cudowne! rewelacyjne! bez ściemniania, zresztą inni mogą to potwierdzić chyba, pradwa? sliczne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
potwierdzam, pestka ma bardzo ładne oczy i cerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×