Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

A mi W odpadlo i 0 sie zacina ciekawe czemu akurat te klawisze Papierowe, co do studni, to wymiata BO: kazdy daje tam foty meza, dziecka w 100 roznych mrugnieciach, samochodu, wakacji itd a Papierowe se walnela studnie :D:D:D i to jeszcze jaki podpis (nie pamietam dokladnie ale cos w stylu) : dałam to zdjecie, bo mi sie PODOBA ta studnia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, widzisz Jarek, gdybys sie ze mna umowil, to moglabym wtedy wykorzystac caly moj urok osobisty i Cie zerżnąć w koncu :classic_cool: a tak to kapa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece sie opalac topless :classic_cool: ale juz mi brakuje odwagi, bo ostatnio zdarzyla sie nieprzyjemna sytuacja na plazy:( i sie zaczelam krepowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bezczelny, bo moja Mała Szanowna sie juz zdepresjonowala z powodu tej długiej i jakze trudnej abstynencji, a Ty ja jeszcze dobijasz tym bezczelnym usmiechem, kiedy ona okazuje Ci swoj smutek z powodu Twojej obojetnosci na jej cierpienie 😭 draniu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd mi :( ale niech bedzie jak bylam wczoraj na plazy to sie jakies francuskie gowniarze (18-20 lat mogli miec) dopieprzyli 😠 przyszlam na plaze patrze - kurde pustki na pol kilometra to hop siup rozkladam kocyk sciagam górę od stanika ( w samych stringach zostalam) biore ksiazke i leze na plecach a tu po 10 kurwa minutach slysze glosy mysle se - a przejda i pojda jak zawsze ale kurwa nie 😠 zakrylam sie na chwile ksiazka na czas przechodzenia ale oni mieli pilke :( rozlozyli sie 10 m ode mnie :O i graja!! 😡 no to wzielam gore od stroju i polozylam na sobie nie zapielam ale polozylam zalozylam szybko czapke z daszkiem zeby byc bardziej incognito no i leze i se mysle - jak zawsze zreszta- przezyje, trudno, do polski przynajmniej opalona wroce, a oni mnie nie zobacza wiecej :classic_cool: ;) no i leze se dalej az tu nagle pilka do mnie doleciala! 😠 nic nie mowie wzial se ja :O mija minuta znowu!! 😠😠 nic nie mowie mijaja 2 minuty znowu!!!! :O 😠😠😠 zakrywalam sie bardziej czapka za kazdym razem i za 4 kurwa razem w ciagu tych 5 minut, podnioslam daszek, popatrzylam na niego brzydko 😠 bo centralnie ta pilka mnie dotknela a on mowi: "przepraszam bardzo nie wiem czemu ta pilka tak do pani leci ciagle" i francuski kurwa uismiech :O 😠 a ja "spierrrdalaille!" 😠😠😠 z cudownym akcentem fr nie zrozumial oczywiscie popatrzyl sie usmiechnal sie i poszedl :O i graja kurwa dalej i sie ciesza! to stwioerdzilam, ze nie bede robic za darmowa zywa rozkladowke plejboja i poszlam, a jak sie odwrocilam po 10 metrach to zobaczylam ze oni tez sobie poszli :O czyste francuskie kurwa chamstwo :O sorry za kurwy, ale sie wkurwilam :O :D :( i przez to traumatyczne przezycie boje sie isc na plaze teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku, o moim biuscie mozna rozne rzeczy powiedziec (wylacznie pozytywne :classic_cool:) ale na pewno nie ze jest watly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie francuzow, sa absolutnie zakochani w sobie samych! ale od nich sa tylko wlosi gorsi :O i araby :O no bo wiecie, jak jest plaza pelna, to co druga babka sie opala bez stanika. no i wtedy juz sie nikt nie patrzy, nie reaguje. a ze ja jakos wolalam miec jak najmniejsza publicznosc, to skorzystalam ze plaza pusta :D i sie dopieprzyli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, mnie keidys po paryzu gonil arab przez godzine :O nie chcial sie odczepic, lazil za mna i co 5 miunut podchodzil i mowil BONJOUR :O przeszlam cale pola elizejskie, ucieklam do metra, a on nawet do metra za mna wsiadl, w koncu zwyzywalam go po polsku to se poszedl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe - buahhahah :D:D:D mi kiedys ten gangster powiedzial, jak mu powiedzialam ze schudlabym z 3 kg, to powiedzial: "po co? zajebiste masz te boczki" :D:D:D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka.... moze nie masz zbyt dużego biustu ale pewnie masz jędrne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... NOżyczki.... :( widziałam ze znowu wkleiłaś przepis na coś dobrego :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie ostatnio Murzynek na plazy mowi tak: "przepraszam.. dobry wieczor, znalazlas to czego szukalas?" a ja si ena niego patrze, a juz wracalam, i ze zbieralam muszle, to se mysle, ze no szukalam muszli to znalazlam :D to mowie, ze "tak, znalazlam" a on na to usmiechnal sie szeroko podszedl blizej i powiedzial: "ach, wiec to ty jestes ta turystka co mnie tu szukala!" az sie usmiechnelam, ale zwialam mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dla was jeszcze 1,5 godzinki :classic_cool: bo mi sie nie chce isc na plaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy to o mnie, a nie o Twojej inteligencji :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×