Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a mi jakas cma po ekranie lata :o sumienie zawsze krazy :p nie chce sie wam spac? :o kredka, ile spalas? :D ja zanim sie wybralem na plaze to sie rozpadalo :o to nei pospalem :p po poludniu dopiero troche :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak 2x wiecej niz ja :D najlepsze ze umowilem sie na miescie na 16 i tlumaczylem sie zaspaniem :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza sie, radze uwazac na motorniczego i reszte :p no widzisz, ja caly dzien sie rozbijalem i zero koordynacji, a teraz leze, ziewam sobie troche... i nic cholera, powinienem zasypiac automatycznie juz chyba nie? :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczek na pewno :D a moj nie :( powiedzial ze borata nie lubi :( :D masz racje, wiec chyba musze troche wiecej, zeby cisnienie spadlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle chcial mnie miesem przekupic :classic_cool: taaak, wczoraj wlasnie po polnocy sobie zaserwowalem, to wiesz jak sie skonczylo :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o robi sie niewygodnie :D o czyj krok chodzi dokaldnie? :p bambi tak? z tego co wiem obiekcji nie bedzie z zadnej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o to szkoda jej dla takiego peirnika :D :p (jakbys to czytal brat - kazali mi to napisac) zaraz tez sie postaram :D dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....chciałem się pozegnać, pa;) wczesniej się nie pożegnałem, bo usnąłem przy klawiaturze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa wstala, kurwa sie melduje 🖐️ ;) wy to macie dobrze, dzisiaj niedziela to sie lenicie, aja musze zapierdalac 😭 oczywiscie urlop od kafe awykonalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:D ja jestem:D zasnąłem wczoraj(dzisiaj) przy klawiaturze, żona mnie obudziła i zaprosiła do wyra.....dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, w zyciu kazdego czlowieka przychodzi czasem taki okres, ktory nazywa sie DESPERACJA:D ale zeby od razu łatwa:O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×