Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Cichutenka , zamknij prosze po cichutku drzwi. I pozwol ze sami bedziemy decydowac kiedy porozmawiac z Bogiem i o czym. I sami zdecydujemy, ktora drozke wybrac. A tak na marginesie, nie mysl sobie ze masz u Bozi jakies punkty za te agitacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tu dzieje Tamari
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam po pierwsze: 1. trójka pomarańczarzy, spieprzać mi stąd. każdy, podkreślam KAŻDY obraźliwy wpis w tym temacie, pod adresem czarnej czy kogokolwiek innego będzie owocował skasowanie waszych ostatnich 50 wpisów bez zwracania uwagi na to, czy pozostałe są normalne czy nie - i nie będę kasowała od razu tylko złośliwie w momencie, kiedy zaczniecie sobie akurat rozmawiac gdzie indziej - ze skargami proszę do administracji 2. uprzejmie oświadczam, że te oszołomy to NIKT Z NASZEJ STAŁEJ PACZKI tylko podczytywacze 3. po trzecie, jedną z osób, której zdarza się (chociaż bardzo rzadko) udzielać tutaj informuję - jak jestes taka odważna, żeby ludziom podskakiwac na pomaranczowo zrób to na czarno, proszę bardzo za takie pomaranczowe wpisy możesz się pożegnać ze swoim czarnym nickiem a byłoby szkoda, nie? nie będę tłumaczyc do kogo mówię, ta osoba sama wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tu dzieje Tamari
Biedna Tamarichciałaś pokojowy topik,a bydło sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czwarte - do ostatniej pomaranczy tzn do "co tu się dzieje Tamari" nie mam zastrzeżeń, więc lepiej pisz pod swoim nickiem zanim się sępy zlecą i podszyją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tu dzieje Tamari
Nie moge pod czarnym😭bo jestem spalona na kafe chciałam sie tylko przywitać z Tamari👄 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :D no to po piąte - od dzisiaj sprawdzam KAŻDY pomaranczowy wpis z tego tematu, strzeżcie się :P po szóste - nie wiem niestety kto rozpowszechniał fotkę Jarka bo kiedy przyjechałam to już sladu po tych tematach nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tu dzieje Tamari
Domyśl sie:O hmmm miałaś przyjechać do mnie z Ju,ale sie wszystko pokiełbasiło buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe - teraz to CI zazdroszcze byc modem.. tez bym chciala wiedziec, co to za czarno-pomaranczowa pizda.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tu dzieje Tamari
dziś przyjechałam za 2 dni znowu jade a o dupku nie mysle,nawet nie widze Go na kafe ostatnio spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nozyczki mozesz skasowac link z moim brzydkim zdjeciem na topiku o jarku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowałam od razu niedługo idę spać, mam za sobą ciężki dzien a przed sobą kontrolę z ZUSu z trzech lat więc noc też będzie ciężka zajrzę dopiero rano i nie wiem o której, to zalezy od ZUSu więc gdyby cos sie działo zgłaszajcie na smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×