Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

jezu, wstyd sie przyznac, ale wczoraj przyjechala do mnie kolezanka, siedzialysmy przy stole, pilysmy kolę, a ja mialam otworzone kafe i gg i se co chwile pisalam :( 😭 to dopiero jest uzaleznienie nie? :( ale na swoje usprawiedliwienie powiem, ze to nie moja kumpela i wcale nie mialam ochoty sie z nia spotkac hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miło, nie nikogo draznić nie zamierzam, ja ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do życia i raczej nie konfliktowy ;) A tak w ogóle, to czy te zdjęcia można zobaczyć tutaj, bo nie przebrnę przez tyle stron postów :) czy wysyłacie tylko na maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ale ok, nie wymagam :) Wystarczy że będę mógł tutaj od czasu do czasu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D turkus, a tego ze spalaniem i pradem to nie znalem :D widac za krotko gralem, ale cos szybko sie topili i z glodu umierali :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tu jestem 2 miesiace prawie i ona tez, znamy sie ze studiow i nie mamy tu innych znajomych polakow, wiec nie chcialam byc brutalna.. :D dzisiaj tez sie widzimy, ale zaproponowalam spacer na plazy ;) nazbieram se muszelek przynajmniej ;) ale jak wroce do polski i zycie prywatne mnie dopadnie.. kurde, ej nie wyobrazam sobie tego nawet :| tu nawet jak prasuje to zagladam co chwile na gg i kafe :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, hej!! Czarno Biała, ktoś tutaj wspominał o Tobie :) Chyba Kreda :) Nie no, nie będę się dopominać o foty, no, ale jeśli chcesz to zawsze mi możesz wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mu klamiecie, oczywiscie ze foty tu mozna obejrzec, sa gdzies w srodku tematu, tylko trzeba dobrze poszukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie k - no jak nie maja alarmu przeciwpozarowego, i maja malo punktow umiejetnosci kulinarnych, to prawie od razu jest pozar w kuchni, nie? albo jak maja kominek i nie ma alarmu to tez sie pali cos co jest obok. no i jak taki sim tak skacze i wywija rekami, to kaz mu gasic jak sie juz troche zaogni, i wtedy go dopadnie :D bo ten ogien sie rozprzestrzenia. a prąd to jest trudniejsze, bo trzeba zmienic zarowke i w 1 to mi sie chyba raz zdarzylo (jesli kiedykolwiek, nie pamietam juz). w 2 wystarczy wziac prysznic i od razu zarowke zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, o Simsach to bym mogla ksiazke napisac buehehe :D kreda, ja mialam gg kurde odkad pamietam i cos mi sie chrzani na kompie i nie moglam uruchomic, chcialam zainstalowac jeszcze raz i kapa, pojaia sie, ze jakis blad, tak samo ze skypem :/ jedynie tlen mi chodzi ale mam chujowy ten laptop :/ no ale darowanego koniiowi nie patrzy sie w zeby (i dlatego trzeba sobie samemu konia wybierac :classic_cool:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D w kazdym razie dobrze wiedziec ze nie tylko ja mialem satysfakcje jak robili pod siebie bo kibla w domu brak :D :p tak adso, tak jak kredka mowi, o imieniu rozy mozemy porozmawiac :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie smiac chcialo jak mieli juz prawie czerwona kreske z sikania i w ostatniej chwili im dawalam na kibelek (jak wylaczalam wolna wole albo kazalam zrobic mnostwo pierdol :classic_cool:) to tak fajnie skakali szmagatami do wc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przygotowany na wszystko i zwarty kreda :) w pełni gotowości 24 godziny na dobę :) nawijaj :) Sumienie, mówisz że na którejś stronie można zobaczyć fotki? A byłbyś tak uprzejmy i odkopał tę stronkę za mnie :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie duzo z zamurowywaniem si ebawilem :D plus taki ze opieka dzieci nie zabierala a zlodzieje tylko stawali przed domem i po chwili sobie szli :D a najlepsze jak sasiedzi od ogrodka na basen wpadali wykapali sie i wracali do siebie nie musze chyba mowic ze wymontowywanie barierek zaczelo sie od wizyt sasiadow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D znowu :o :D podobno, nozyczki :p :D adso, niestety nie bylbym, musisz sam poszukac, szukaj, moze swoja roze znajdziesz :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi sie juz gteraz tak nudzilo bez 2, ze w jedynce budowalam wszystkie mozliwe scenariusze. i tak mieli: wiezienie, harem, burdel, szpital, akademik, szkole, samotna matke z maxymalna iloscia dzieci.. :D:D:D tez myslalam, ze sumienie to laska adso - jako ze jestes facetem - witam ❤️, i od razu pytam - jak tam przedstawia sie Twoje zycie sexualne, czy masz dziewczyne i czy jestes łatwy? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nożyczki, cześć Turquoise :) Turquoise - bardzo bezpośrednia jesteś :), ale posłusznie odpowiadam na Twoje pytanie: otóż jestem wolny niestety (od jakiegoś czasu) i bardzo mi ten stan nie pasuje, ponieważ moje życie seksualne zamarło :o Jestem otwarty na wszelkie propozycje :) Tylko muszę jeszcze wybadać kto jest kim tutaj, żeby nie zarywać przez przypadek jakiegoś faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie! nowy obiekt sexualny sam sie napatoczyl! :D:D:D chcesz sie wymienic fotka? tolewymail@o2.pl czekam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×