Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

no nie są dziwne, ale nie zdobyłaś szczytowania, znaczy szczytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam chyba 16 czy 17 lat jak na rysy wchodzilam, i nie pamietam co mialam na sobie, ale wchodzilam od strony slowackiej i pamiuetam ze lajcik byl od strony polskiej jest ciezko podobno najgorzej to ja wspominam szlak akademicki chyba na babia gore (jest cos takiego?) , myslalam ze tam umre, jak trzymalam sie lancuchow to mnie kolega pchal bo za nic nie chcialam dalej isc:D masakra byla wtedy postanowilam ze nigdy wiecej takich niebezpiecznych szlakow i jeszcze tam gdzies hop hop wysoko bylq tqkq metrowa szpara i trzeba bylo ja przeskoczyc myslalam ze cofne sie tam ale nie przejde bo kurde jakbym se tak nie trafila to po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi sie tak spodobało, no i co najważniejsze pasuje, jaruś mrufka przeciez to piękne:) czyż nie? zreszta takie ploty krąża:P (żartuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony mrufka to takie małe pożyteczne stworzonko, które jak nie wejdzie w droge to jest ok, ale czasem daje wkość ale ze jest małe to łatwo może skończyć żywot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy jedną mrufke:D a nie kupe:D no i co najwazniejsze jaruś nie chce mieć wiećej mrufków wiec nie grozi nam epidemia.:D -- pestus a to za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ide spac bo nudno 😴 zadnego ZNAJOMEGO nawet na gg nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki horror? zafarbowałam sobie włosy dziś:D na jakis kolor toffi czy cos takiego.. i musze stwierdzić ze strasznie podobny do mojego naturalnego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak mi przykro.... chociaż tak do konca nie wiem o co biega :O boisz się bycia singlem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się na zapas.... jak będziesz chciała pogadać to wiesz gdzie mnie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie.... ja mam podobno bardzo specyficzne :O cholera :D na wakcjach było bosko :D chcę tam wracać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż poszłam do kosza zobaczyc co to za kolor - karmel jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×