Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a ja papierowe jak to przeczytalam, myslalam, ze do mnie piłaś... kuzynke mam fajna :P niestety czasem przegina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tu macie pomysl na jakis 1.fajny prezent na slub-do 100zl.. 2. i dla znajomego , konczy35, jakis fajny bym mu chciala wyslac, myslalam o fartuszku, ale to chyba przereklamowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lepiej sie nie narażac CC" lepiej sie nie narazac mi czy pestce? nozyczki - mnie zastanawia laskotanie ust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logiczne chyba że pestce - ona jest spokojna istotka, więc nikomu złego słowa nie powie, no nie? chyba sie zgodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna w wyrzuceniu mnie byla tak doslowna, ze odechcialo mi sie... :( a co do prezentu.. hmm slub kolegi brata, brat bedzie swiadkiem, a kieszenie ma puste... para raczej "metalowa", maja swoj zespol, kiedys widzialam fajny album retro, moze tez bylby ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo Cię nie było pestuś:) no ale mam racje przeciez, spokojna jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - ja nie mam kostki z gadzetami, nie mam nic o wronim piorze;) deko - a ja to jestem niespokojny? nie znam dobrze tej pani, nie wypowiem sie czy jest spokojna czy jak niedzwiedzica w rui;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no CC niestety albo stety byłam świadkiem kilka Twoich niechlubnych zachować, więc raczej nie mogłabym w zgodzie z sobą napisać, że jesteś spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - wole do tego nie wracac :D ale czarna to Twoja kolezanka, wiec pewnie sama Ci sie pochwali :D w kazdym badz razie byla bardzo nieprzyjemna rozmowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka żartujesz? ja nie wierze że czarna to koleżanke pestki? nie wierze, to zart>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko :) wiesz że jak mnie ktoś .....wkurzyyyyyy :) nieważne :) jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie, ze zegar chodzacyc wstecz to fajny pomysl? tylko takie brzydkie sa... tzn. tandetne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie..... zdecydowałam się .... nic nie kapuję .... nie wiem o co chodzi z Czarną i tak dalej.... nie mam nic do niej i nie wiem co się wydarzyło...... więc może zejdzie ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś, ale ja do Ciebie nie mam nic, i nie wychodze na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - nie znasz calej sytuacji. jesli znasz to tylko wersje jednej strony. uwierz mi ze powstrzymalem sie, ale nie zawaham sie i nie bede mial litosci gdy mnie zaczepi jeszcze raz. byly o niej dwa tematy i to nie ja je zalozylem. nie pisali o niej pochlebnie. temat jak i tamten krotki epizod mojego zycia uwazam za zakonczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×