Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

tylko, ze \"obdarowywany\" to dobrze prosperujący i lubiący drogie gadźety gość, żonaty, a znamy się parę lat on-line, kilka spotkań na cafe w wieszym gronie ... p.s. mam jeszcze mnóstwo czasu na to, zawsze myśle \"do przodu\", może jeszcze coś przyjdzie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet - sytuacje znacie tylko Wy, ale to nie zmienia faktu, ze sie zachowales jak cham :D czesc pasztet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet - no palcem mam Ci wskazywac ? przeciez wiesz, z czym przesadziles zapiekanka - bierz ten zegar, bo fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CC-nie udawaj greka - dobrze wiesz że przegiołeś, przynajmniej mam taką nadzieje, że wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka - gdybym wiedzial, to bym nie pytal;) moze i cham, ale przynajmniej mam swiety spokoj. o to mi tylko chodzilo:) koniec tematu. po co wywolywac wilka z lasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet - no do kurwy jasnej udostepniales na forum tresc prywatnych wiadomosci 😠 tak sie nie robi, bez wzgledu na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PROśBę DO WSZYSTKICH NA TYM TOPIKU.PROSZE NIE WYPOWIADAć SIE NA TEMAT MNIE I CIN CINA. CHCE ZAPOMNIEC ZE GO ZNAM.pROSZE GO NIE PROWOKOWAC BO ZROBI WSZYSTKO BY UDOWODNIC ZE JESTEM WINNA. TO JEST NET,MNIE WALI CO ON O MNIE PISZE,MAM TO GłEBOKO GDZIEś NIE CZUJE SIE ZAGROZONA. KONIEC TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwa - mowisz i masz :D ja juz sie wypowiedzialam i wiecej nie musze :P nozyczki - macham drugi raz 😠 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie wklejaja tu swoje smsy i pytaja co to znaczy jak mezczyzna/kobieta mi tak napisze. swoje zdanie juz wyrazilem. to byl jeden jedyny taki przypadek, wiecej nie bedzie. nie musisz sie obawiac(jesli chodzi o inne osoby). jesli ta osoba bedzie sie naprzykrzac, to nie bede sie wahal przed niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet - ja sie Ciebie nie obawiam, bo bym Cie rozjechala na tym forum, jakbys to zrobil :D zlosliwa - jaki film ? tak dawno nie bylam w kinie, ze chyba nie pamietam, jak ekran wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×