Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość zaklopotaana123
mam problem przy uruchamianiu programu daemon tools. gdy go wlaczam pojawia mi sie okienko z napisem Virtual SCSI driver not detected prosze o pomoc,dlaczego przy uruchamianiu kazzdej wersji tego programu tak sie dzieje? heelp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotaana123
wlasnie kazda jedna... 4.30 3.47 kazda..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalas to ? - odinstalowac, w panelu sterowania menadzera urządzeń wybierz widok, pokaż ukryte urządzenia, znajdz coś takiego PNP Bios Extension i wywal to, potem skasuj z rejestru wszystkie wpisy do demona i po restrcie zainstaluj go ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa.... ledwo wróciłam ,....juz mnie suka wkurzyła 😡 no cóż.... w końcu po wakacjach już nie ? wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sukami tak juz bywa. na ogol sa wredne i zlosliwe. jeszcze 5 dni i weekend, az trzy dniowy u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie suki są wredne i złośliwe.... moga się nazywać inaczej zupełnie i też będą wredne i złośliwe ...wrrrrrr a mogą też być całkiem miłe i sympatyczne :P ja z wolnym mam szlaban już teraz.... haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ostatniej imprezie komus sie chyba spodobala, bo ja wyrwal z zawiasow :D prawie przez miesiac bylam bez klapy, bo mam jakis niewymiarowy sedes i trzeba bylo sprowadzac ja na zamowienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie praktycznie kazda impreza konczy sie spustoszeniem :D mialam juz wymieniana wanne, karnisze i murowana sciane :P a najlepsze jest to, ze moi znajomi na codzien sa bardzo spokojnymi ludzmi :D ale przynajmniej dbaja o to, zebym co jakis czas robila remont w mieszkaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem, kiedy oni tego dokonuja :P zawsze leci glosno muzyka, wiec nie slychac, jak akurat ktos cos rozwala :D ale doszlam juz do tego, ze wanne rozbili bo wyrwali kurek, ktory spadl i zrobil w wannie dziure, karnisze polecialy, bo chyba bylo bujanie sie na firanach a dziura w scianie byla od tego, ze ktos zbyt mocno sie oparl o wiszaca polke i ja wyrwal :D na szczescie sa na tyle honorowi, ze zawsze jest skladka od wszystkich na naprawianie szkod :classic_cool: i jedno musze im oddac - jak ktos za duzo wypije to zawsze celuje gdzie trzeba i nie musze potem tego myc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec wrzesnia jest nastepna impreza :D az sie boje, co bedzie tym razem :P ide zaniesc buty do szewca, bo wlasnie zauwazylam, ze gdzies zgubilam kawalek podeszwy :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×