Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

na pewno to wszyscy umrzemy. moze Ci sie nie przysni. wlacz sobie jakas bajke, przed snem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczerpalam juz limit ogladania czegokolwiek na dzis :classic_cool: masz brzydka stopke :o nie mozesz sobie tam wstawic jakiegos cytatu ze smerfow ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge. smerfy to gejowska bajka. podobno bylo 101 smerfow. 100 samcow i jedna smerfetka. moja stopka jest moja i mi ma sie podobac nie Tobie;) lubie te piosenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzece? nie mam. to jest jakby wampir ja wykonywal. tak ja to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraznia pracuje;) heh wydaje mi sie ze Ty widzisz to w 3D ja tylko w 2D. nie potrafie sobie wyobrazic myszy ryglujacej drzwi(ogladalem tom&jerry ale..) podpiolem to pod wampira, doslownie zinterpretowalem tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie widziales kota w akcji :D ale zawsze inaczej niz inni interpretowalam np wiersze w szkole, wiec sie nie dziwie, ze teraz tez "widze" cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj cin cin nieladnie
to niby taki niewinny tekst ale wiadomo czego(kogo ) sie dotyczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uderz w stol, a nozyce sie odezwa. szybko. ale tu kolejna nadinterpretacja. ja nie wiem kogo ma dotyczyc ta piosenka;) dziwnie duzo wiesz pomaranczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj cin cin nieladnie
Jestem bardzo dobrym obserwatorem i tyle :P ksuszarka e tam po co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka - tik nerwowy;) teraz bede rozliczany z kazdego usmiechu, kazdej minki? mnie to bawi. wszystko, a najbardziej stopki pewnej osoby. to obserwuj obserwatorze. nie wchodze w glebsza polemike z pomaranczowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin przecie nie musisz
wchodzic w polemike , tylko chcialam sie podraznic bo spac nie moge nie bedziesz z niczego rozliczany tak samo jak tamta osoba ze swojej stopki wasze sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powala to moj prawy sierpowy;) jego jednak trudno w stopce umiescic. nic nie bede zmienial. stopka zostaje. nie ma ona nikogo powala, nikogo razni, obrazac itd. ma byc moja i jest. obsertwtorze, obserwatorko - mnie to nie drazni. mnie to bawi. ide o zaklad ze jestes ciekaw(a) o co im poszlo. o co tu chodzi. jak tylko bede mial wiecej czasu to zaspokoje Wasza ciekawosc. nie bede nikogo obrazal. chce tylko pokazac z kim piszecie. kogo macie na forum, do kogo zwracacie sie pieszczotliwie sami. PS. deko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet - i co chcesz tym osiagnac ? chcesz sie poczuc lepiej czy jak ? badz facetem i nie postepuj jak baba. Nie musisz sie chwalic, czy tam zalic wszystkim na kafeterii, bo to tylko wprowadza niemila atmosfere. Skoncz wreszcie ta swoja pseudowojne, poki nie pograzyles sie do konca - ja patrze na to z boku, wiec dobrze Ci radze :D a co do prawego sierpowego - trenujesz moze boks albo kickboxing ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin przecie nie musisz
Ale nie musisz wywlekac Waszych tych samich spraw na forum. Mnie to rybka, lubie obserwowac zycie kafe, niby wirtualne ale tak naprawde "problemy" jak w realu, w wiekszej grupie osob :PCzy to naprawde taka @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin przecie nie musisz
*tfu samych :P ja nie deko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nic nie chce osiagnac. chce zeby ludzie wiedzieli z kim maja do czynienia. ostrzec innych. trenowalem. rozne sztuki - boks, boks tajski, troche zapasy. niestety zdrowie mi nie pozwolilo na wiecej, pozostalo mi kopanie worka i nauczanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede jej ocenial czy jest @ czy nie. ja albo kogos lubie, albo toleruje, albo nie chce miec nic wspolnego. ona nalzey do ostatniej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie juz spokoj z tym ostrzeganiem - to tylko net, nie warto, skutek i tak bedzie odwrotny, wyjdziesz na tym duzo gorzej niz Ci sie teraz wydaje skoro sie znasz na boksie tajskim, to moze wiesz, gdzie mozna kupic takie spodenki (niby sukienka), ktore czesto maja na zawodach ? nie wiem, jak to dokladnie wyjasnic, chodzi o takie bardzo postrzepione spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wywlekania.. juz napisalem wyzej. chce zeby ludzie poznali kim ona jest. mozliwe ze wyjde na tym gorzej. moze chce sie przekonac na wlasnej skorze o tym? ;) ten typ tak ma. to nie zemsta. wiem gdzie kupic w wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×