Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Pestka - hahaha :D:D:D a dla mnie ideal to 190 mialam w sumie samych takich poza jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvvc
wstawiajcie zdjęcia drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam szczęscie do wysokich facetów heheheheh :D ja 1.60 a facet zazwyczaj koło 1.90 w górę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes nieźle fiśnięty Jarek wiesz. Ale skoro Cię to rajcuje to niech Ci będzie na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek - tylko ze ona byla na tyle madra, ze cie nie chciala :) i ja tez cie juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jarek leszczyku ściągnąłeś mnie tutaj telepatycznie :D to dlatego że jesteś taki gupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:( jestem strasznie niespokojna, nie chcę umierać w tak głupi sposób i w tak młodym wieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej kuzwa wojny? ja tu jestem odcieta od swiata, nic nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej wojny
nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie na maxa boje, ostatnio nad moim miastem przelecialo 5 takich samolotow, takich odrzutowcow, ale sie sie wtedy wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mogę pojąć jak grupka polityków może wyrażać się w imieniu całego narodu! jak dla mnie może wcale nie być podziału na państwa i będę szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurczę, nie chciałam psuć beztroskiej atmosfery tego topiku :) przepraszam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jarek a wojsko już odsłużyłeś??? :) to nie ja jestem za stara tylko ty za młody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej wojny
co was wzieło z tą wojną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jarek - jestem stara na tej samej zasadzie, na której 10-latka jest dorosła w oczach przedszkolaka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nozyczki lo boze, bijmy sie ze wszystkimi ale z dala od ruskow :O to najgorsza nacja na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogjfvhncdfdhb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co do wywlekania.. juz napisalem wyzej. chce zeby ludzie poznali kim ona jest." Ale ludzi to gówno obchodzi, taka prawda (oczywiście nie wszystkich). A Ci których to coś obchodzi, więdzą co i jak. Wszyscy już wiedzą, że sami nie jest anielicą, że ma swoje grzeszki na sumieniu, że takie małe diablątko z niej jest. No i co z tego. Wiemy też, że nie miała dziewczyna lekko w życiu, że dostała też ostro po tyłku. To jak żyje, to wyłącznie jej prywatna sprawa. Nie wiem co się z ludźmi dzieje, tylko by oceniali, pokazywali innym jacy to są źli. Ludzie, Wy szukajcie wad przede wszystkim w sobie. Jak znajdziecie, a pewnie nie będzie z tym wielkich problemów, to weźcie się za siebie, za naprawianie siebie, od tego zacznijcie naprawę świata. Jak juz będziecie blisko poziomu świętości, to możecie czuć moralny obowiązek do "nauczania". Cin Cin, poczytaj sobie "Nowy Testament", bo chyba za bardzo się zapatrzyłeś w stary. Ja dokładnie wiem, co Ona zrobiła, jaka jest. Nie ściemniała mi, napisała dokładnie wszystko. Nie upiększała się, nie doprawiała żadnej historii. Ja ją akceptują, lubię. Bo jest szczera, choć może wcześniej taka nie była. Ale już jest, nie udaje kogoś innego. Ci co czytali mój temat wiedzą, że nie piszę tak, bo coś chcę ugrać, bo czegoś oczekuję od sami, czy mi coś obiecała, czy jeszcze jakiś inny wariant. A Ty przestań już Cin Ci z tym uświadamianiem nas. W większości piszą tu jednak dorośli ludzie i ich sprawa co robią. Dopóki nikt nikomu nie robi krzywdy (fizycznej - bo z tą psychiczną, to tak naprawdę temat na dłuższą rozmowę i raczej sprawa poza kontrolą) to uważam, że nie należy potępiać ludzi za takie, czy inne zachowania. Ludzie robią różne, czasami bardzo dziwne, czasami niezbyt moralne rzeczy. Ale każdy ma swoje sumienie i każdy ma wolną wolę. Nie po to nam została dana, aby ktoś nam narzucał zachowania. Może być tylko drogowskaz, ale w którą drogę skręcić, to już nasza prywatna sprawa. Nikt, tylko my sami zostaniemy z tego rozliczeni. A każdy może błądzić, każdy. Ważne, żeby kiedyś stał się osobą taką, jaką chciałby być. A z natury, każdy chce być "tym dobrym", poza psychopatycznymi wyjątkami ;). Tak więc, daj już spokój chłopie, mnie tez przywalono, ale się z tym pogodziłem i nie szukam zemsty. "mozliwe ze wyjde na tym gorzej. moze chce sie przekonac na wlasnej skorze o tym? ten typ tak ma. to nie zemsta." To zemsta, mówi Ci to wiele osób, obi3ektywnych w tej sprawie. Przejrzyj wreszcie trzeźwo na sprawę, a nie ciągle tymi przekrwionymi z nienawiści oczyma. Nikt tu nie mówi, że sami zachowała się w porządku, ale nikt normalny nie będzie Ci przyklaskiwał, kiedy chcesz wywlekać publicznie brudy. Bądź mężczyzną, a płaczliwym smarkaczem. Ja też beczałem tu długo, ale na pewno nie będę tego robił, aby komuś dokopać teraz. Zainteresowani wiedzą do kogo mam żal. Nieważne, daj na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a po czym rozpoznasz dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×