Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Pestka a myślałam, że tylko ja mam takie zboczenie :) Też lubię :) Filmik taki ło do obejrzenia, nic ciekawego. Ale prawie non stop muzyka, więc mi się podobał :) Dla tych piosenek. Chociaż muszę powiedzieć, że i tak wolę orginalne wykonanie :) (Orginalne czy oryginalne?? Zawsze się mylę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? ja ten film widzailem sto lat temu, pamietam ze fajny byl tak jak "jestem" , bo ja lubie takie filmy, co nie podobają się moim znajomym (podobnie jest z muzyką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frrr do jakiego? Mów mi tu zaraz, to będę się chwalić znajomym, że jestem podobna do Brada Pitta na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frrr ja też lubię. To nieprawda, że w Polsce nie robią dobrych filmów, tylko po prostu większości nie można w kinie obejrzeć tak po prostu. No i Abbę lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę powiedzieć że bearshare to jest fajny w ściąganiu filmow i piosenek..............................................................................................................................................................................................i wirusów też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak słucham ABBA to od razu przypomina mi się podróż do Włoch ;) całą drogę słuchałam ich piosenek :D to było chyba ze 100 lat temu :O BOszeeee.....jestem stara :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wersja najlepsza z wszystkich ściągających się od piątku ;) wszystkich widać :) oczy też widać hehehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się przypomina, jak kiedyś po pijaku na karaoke śpiewałam "Lay all your love on me" :) Ale się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×