Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

pestka - mam jedno ale bylo robione chyba ze 2 lata temu, moze byc ? :D czesc bambi 🖐️ nozyczki - urodzilas sie jako wczesniak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - to teoretycznie z wiekiem ta wada powinna sie zmiejszac pestka - poszlo, jak masz jakies w okularach to tez podeslij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze :O Nożyczki ...aż mną wzdrygnęło jak se pomyślałam o tych soczewkach :O chyba jednak nie kce :O bruschka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pożegnam się, bo zabiegi kosmetyczne muszę wykonać przeed snam:) papierufka, współczuję:( straszna ta wada:( moje dziecko też ma astygmatyzm ale plusowy i od pięciu lat stoi plus 1,5 i 2,00 a myślałam że to duża wada-dzięki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię swoje okulary :) tylko męczy mnie moja schiza na punkcie czystych szkieł :O śmieją się ze mnie w pracy już hehehehe :D Kredka....poślę Ci jutro bo mam w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - najwazniejsze, ze nie jest to Twoim kompleksem moj brat ma -4 na oba a ma teraz 14 lat i okulista mowi, ze ta wada sie zmniejszy, jak przestanie rosnac bambi - co tak ucichlas ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożyczki... ja jak nie mam nic pod ręką to szukam kto ma bawełnianą koszulkę na sobie :D oczywiście mówię o znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - to musze powiedziec, zeby zmienili mu okuliste :D pestka - zastanawia mnie tylko, dlaczego akurat z poczty :D :D moje okulary zawsze czysci maz, bo jak ja czyszcze to wygladaja gorzej niz przed czyszczeniem :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Kredka.... w sumie to nie wiem :D no bo jaka inna ? hahaha :D ale ładnie Ci jest ;) jestes taką wiesz... ładną panią z poczty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na poczcie pracuja same stare pasztety, wiec mogliby wybrac inne okreslenie :D :D :D nozyczki - jestem z centralnej czesci, wiec na slask to mam cale lata jazdy :D pa bambi, pewnie znowu idziesz na orgie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiekanka - nie wawa :P pestka - oby nie pani z miesnego, bo u mnie akurat sprzedaje pani, ktora ma okulary, ale rowniez wasy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka, a ty mi się nie wykręcaj, że żona, tylko dawaj na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się naśmiałem, oglądałem kabarety na polsacie:D oglądał ktoś? jeszcze się smieję z jednego kawału, a pazura to jest zajebisty normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopa tam a nie argument......:D kreda moje ten w środku to ja byłem wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×