Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

miało być "a ten", a nie "moje" :o pazury nie lubisz? jak to? a ten kawał o pani na zastępstwie słyszeliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dawaj kawała :) Pazury nie trawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja wam opowiem pani nauczycielka przyszła do dzieci na zastępstwo.....temat - opowiadanie o swoich przodkach.....zgłasza się ania - ja to mam babcię.... zgłasza się basia - a ja to mam jeszcze babcię i dziadka.....no i jaś się zgłasza - no proszę jasiu, powiedz kogo ty masz najstarszego? - ja to mam pra pra pra pra pra pra dziadka....nauczycielka na to z usmiechem na twarzy - oj jasiu:) kłamczuszek jesteś, przecież to niemożliwe...... dla dla dla dla dla dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni temu jarek opowiadał kawał z którego też się uśmiałem, niestety nie pamiętam o czym....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
he he :p w tym samym stylu: Józek, Jacek (jąkała) i Szymon jechali motorem - Józek prowadził, Jacek w środku, Szymon z tyłu. Jadą jadą - a tu nagle Jacek się do Józka odzywa: - Szy Szy Szy... - Aaaa, szybciej - i Józek przyspieszył, ale za chwilę Jacek znowu - Szy Szy Szy... Józek znowu przyspieszył i tak kilka razy aż w końcu Jacek dokończył - Szy Szy Szymon spadł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a to Ty wtedy spadłeś? mam nadzieję że się nie potłukłeś za bardzo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
idę zaraz do domu, trzymajcie się pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś z kolegami wybraliśmy się na przejażdzkę motorami, kolega miał suzuki, ale takie małe i jak nas policja goniła to on mi kazał w biegu zeskoczyć i uciekać w pole, pomyślałem gupek:D i drę się do niego - nie zeskoczę! wiejemy razem! - a on - nie zeskoczysz? - a ja - nie!, no to on wjechał w pole, a że zboże było dość wysokie, to glinom znudziło się szukanie nas:D nie mielismy wtedy ani kaskow, ani prawa jazdy, szczeniaki bylismy to uciekaliśmy:D (mówi się goniła nas policja?, czy raczej gonili nas policjanci?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka wygląda na to, że zostaliśmy sami......rozbieraj się.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej...poczekaj ....z tymi kurwikami ( takie jak Begger miała ? :D ) Begger czy Beger ? hmmm ;) na razie zdjęłam skarpetki a Ty już szalejesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×