Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

mój Tata był lwem ;) cudowny człowiek ;) to się wcale nie sprawdza ... moze trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
panna :D masakra, znane mi panny mają obsesję na punkcie organizacji i porządku, też tak masz cream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale wykręt :D chociaż niech pomyślę... kiedyś podobał mi się jeden lew tylko był strasznie głośny i ruchliwy, za bardzo jak dla mnie. Kredka Ty też jesteś taka aktywna? Na kafe na pewno... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm o takie rzeczy mnie mieszko podejrzewasz:D -- czy ja wiem czy takie uparte, skorpion ma poprostu często racje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe to ja jestem malo aktywna :D normalnie to robie 100 rzeczy na raz, ciezko mi usiedziec w jednym miejscu i jestem bardzo glosna :P i zawsze wszedzie mnie pelno :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byki to lubie, najgorsze te bliźniaki, a tak to wszystkie są wzasdzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - a jak wytrzymuja z Toba ludzie w pracy ? :D bo u mnie to wiadomo, ze jak akurat siedze w pokoju to nikt nic nie zrobi, bo ciagle klepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
całkowite moje przeciwieństwo, ja się rozkręcam bardzo powoli a jak już to tylko w towarzystwie dobrze znanych mi osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh... dobre pytanie :D wszędzie mnie pełno ...ciągle się śmieję .... dużo gadam :D :D i ...jestem bardzo nieśmiała co tuszuję udając pewną siebie. :D ale to nieprawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fotka
game bxmatg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla obcych bywam bardzo niemila :o i niestety mam cos takiego, ze potrafie nie lubic kogos za twarz :o wiecej grzechow nie pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×