Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to jeszcze jakiegos glupa masz na boku? :o no dobra, w takim razie zabraniam ci :classic_cool: zdradzac te wstydliwe sekrety :p :D ja tez nie rozumiem o czm pisze :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - przeciez wiesz, jak ja reaguje na zakazy :P ales - ten link mi sie kojarzy z latajacymi penisami, ktorych nie mozna wylaczyc :D wole nie ryzykowac :P a umartwiam sie na slowo - musze chwile odpoczac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. sumienie ma sztuczna szczeke, ktora wyciaga do calowania 2. lubi mizianie z facetami, a zwlaszcza z wykolejonym 3. ma 6 cm paznokcie u stop 4. podkochuje sie w Creamie 5. ma hemoroidy a moj sekret jest tylko taki, ze niestety jestem zmuszona znosic te jego fanaberie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - szkoda tylko, ze to cos nie jest miedzy Twoimi nogami :classic_cool: :D :D :D zmusza mnie Twoj placz i prosby o to, bym byla przy Tobie na dobre i zle :D a ja mam miekkie serce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja wina ze sie tam nei miesci :o :p :D przestan, bo ja tez sie okaze bede mial miekkie :p to az mi sie ciebie zal zrobi :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ona ma taki farfocel, jak to na drugim zdjeciu :P i dlatego tak mi sie skojarzylo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×