Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość flaki jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaki jarka
czyzby to własnie flaki?a nie.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, licze na wsparcie duchowe, jest mi strasznie zle od 2h, ozyly dawne wspomnienia, wszystko sie przypomina, a nie ma najmniejszych szans na by ktos mogl zmienic ten stan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bruschka zjedz coś słodkiego to Ci poprawi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze nie ma sie do kogo przytulic, k.... a 2 h temu bylam na maa pozytywnie pobudzona heh... i strasznie mi zle, ze osoba o ktorej mysle, nie ejst kim innym, tzn. wolnym etc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. samo przyszlo, dzis sie troche poprzypominalo, milo bylo, wiec czemu to wrocilo skoro o tym zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 nie bedzie mnie tu przez jakies 2 tygodnie :o mam taki zapierdol w pracy, ze chyba wyjde z siebie i stane obok :o dzis moje ostatnie podrygi tutaj :P w polowie wrzesnia pewnie tu wroce :P zapiekanka - to minie :) zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede miala czasu na kafe :o wg moich obliczen jakies 2 tygodnie :o potem jakos wszystko wroci do normy i bede Was nawiedzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomysle, ile mnie czeka w najblizszym czasie to az mnie skreca :o ciekawe ile stron bede miala do nadrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bedzie coraz mniej dzisiaj piwko, jutro piwko, nadrabiam zaleglosci towarzyskie :classic_cool: no i prace musze znalezc, a pozniej studia i kurde zalezy mi, zeby miec stypendium naukowe, wiec pierwszy raz w zyciu zamierzam sie uczyc:classic_cool: aa i moze sie wyprowadze wreszcie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wcale nie bedzie dużo czytania :O zresztą zobaczymy ;) zaglądajcie chociaż od czasu do czasu ;) idę spać 😴 papapapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj to za dużo by mówić, a ja musze isc spac w całosci że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszłam popszytulać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mnie nie pszytula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie Jalku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha fajny sen a mnie zawsze wkurza brak realizmu w moich snach :/ ostatnio pamietam, ze snilo mi sie, ze samolot lecial i spadl miedzy bloki na moim osiedlu. i sie rozbil no. a ja stalam tam i patrzylam jak spada. i jeszcze komentarz osoby, ktora stala we snie obok mnie: \"jaka szkoda, ze sie rozbil, a juz nawet fuksem znalazl pusty kawalek miedzy blokami\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×