Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Jeju chwile mi zajelo, zeby zajarzyc, o czym gada Jacobs buahaha:D Jacobs - masz błęda w stopce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim w ten "piękny, letni" dzień.... :D jacobs... ale ale o co chodzi?? a co do snów... mnie się ostatnio cały czas śni, że gdzieś spadam.... a najgorsze jest wtedy przebudzenie..... wrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jemu chodzi o tytul topiku :D ja tez snie zwykle ze dspadam tzn ostatnio nie ale najczesciej to mi sie wlasni esnilo i w ostatnim wszyscy mi mowili zebym schodzila z tych ogromnych schodow, z enic mi sie nie stanie, a one byly wrecz poiopnowe i takie mega wysokie i popchalam osobe przede mna zeby szla no i ona spadla faktycznie i widzialam jak leci i jak sie rozplaszczyla na dole i powiedzialam ze nie ma glupich, nie schodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa.... chyba jeszcze się nie obudziłam, bo coś faktów nie kojarzę.... a potęga snów jest niesamowita.... ja nie mam aż tak realistycznych snów... po prostu spadam... tylko widzę jak lecę.... i wtedy się przerażona budzę.... tragedia.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobei wlasnie zrobilam herbatke truskawkowo-smietankowa z rossmana chce ktos? :classic_cool: i kurde znowu bylam wczoraj na zakupach i nakupowalam mnostwo ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wlasnie kurier przywiozl szczoteczke i prostownice :D:D:D:D i 2 stowy w plecy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziwna misje pokonywania swoich lekow :classic_cool: niczego sie nie boje :classic_cool: moze jedynie, ze jak pije piwo z butelki to ktos mnie tyrpnie i mi zeby wybije :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie najbardziej zawsze balam bolu, tylko kurde, ja mam jakos automatycznie to, ze chce to pokonac. i przerodzilo sie to w lekki masochizm :O mialam anemie to musialam regularnie miec badania krwi - najpierw sie balam jak mi kre z zyly pobierali, teraz na sama mysl az mam lekkie podniecenie :| to jest jakies chore u mnie jak mi dal ostatnio alergolog skierowanie na odczulanie, to powiedzial, ze nie widzial jeszcze nigdy, zeby ktos sie tak z tegoc ieszyl (5 lat co miesiecznych zastrzykow w ramię) :D i jezyk tez sobie poszlam przebic m.in z tego powodu, ucho tez chyba niczego sie juz nie boje jak tak teraz mysle.. ból zawsze byl najwiekszym moim "strachem". a teraz to lubie:D ale to serio chyba nie jest normalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie znam.. same sieroty mi sie skojarzyly jak szukalam w myslach tych dfobrych, a to chyba nie to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dentyste tez kocham lubie jak mi boruje ❤️ boze naprawde jestem nienormalna wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarniłem sobie nick
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowia ze jarek
i crem to chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Tobie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protaśka
słodki? szkaradztwo :O to chomik wyliniały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskomatol
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sobie zerwać gruszke z drzewa i mnie mrówka ugryzła, chyba z drzewa spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×