Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Zlosliwa, jak Ty rymujesz:D ja tez ide zaraz spac, bo prawie caly dzien na kafe przesiedzialam dzis od jutra koniec z kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co kurna robiłas cały dzień na kafe turkusku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr wlasnie kurna nie wiem :( tak standardowo przegrywalam zycie uzaleznienie kueeeeerwa :O no dziwnie dziwnie widziales gdzies moze Czarna ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa ide spac bo mi sie sexu chce kurrrrde jak nie znajde do konca pazdziernika zadnego fascynujacego obiektu na sex, to pojde z byle kim :O pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czarnej to juz kope lat tu nie było, ale sprawdż na kurniku może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - moje? why? ja bym chcial zobaczyc wszystkich ktorych nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wiekszosc pewnie bedzie wiedziala;) jak sie pojawia. Turquise - pamietasz temat w ktorym pisalem ze przed komputerem to mozesz pisac ze z bylym to tylko kumplowanie, a jak staniecie oko w oko przy odpowiedniej aurze.. mialem format systemu i wszystko poszlo sie kochac. a chce wiedziec co odpisalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise "kuźwa ide spac bo mi sie sexu chce kurrrrde jak nie znajde do konca pazdziernika zadnego fascynujacego obiektu na sex, to pojde z byle kim " Właśnie Turkus. Grzecznie Cię proszę, znajdź szybko faceta i nie wylewaj swojego ciśnienia na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze troche Turquise przesadza. za duzo gada, za malo robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybaczcie, ale moja Mala Szanowna nie przyjmie byle kogo :P ;) :O sex to sex, zawsze bedzie fajnie, ale ja chce zeby bylo namietniej, nie chodzi o uczucia, ale rzadko kiedy ktos podoba mi sie wybitnie a ja wlasnie kogos takiego szukam zreszta, pomysl niezobowiazujacego sexu wpadl mi do glowy jakies 2 miesiace temu (ktore spedzilam na zadupiu we francji). wiec teraz jest czas na szukanie obiektu :classic_cool: R - ja Cie poznaje po mailu :) odpisalam wtedy, ze bym sie z nim nie bzyknela, bo tego nie chce w lozku bylo nawet ok, ale poza nim on nie zawsze byl wobec mnie fair i jako facet jest dla mnie skreslony, nawet maxymalne pozadanie tego nie zmieni ja po prostu mam dosc silna wole i potrafie sie kontrolowac ;) a wracajac jeszcze do sexu - mam naprawde zajebistych kolegow (z wygladu i w ogole), z ktorymi bym sie mogla niezobowiazujaco bzykac - juz takie propozycje i rozmowy byly - ale kurde szukam kogos przy kim zrobie sie mokra jak sie do mnie zblizy, a oni.. to kumple po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus - to moj byly by sie nadawal :D nie ma dziewczyny, ktorej by nie podjaral :D ma cos takiego w sobie, ze kreci kazda jak chce :D i lubi sex bez zobowiazan, wiec masz szanse :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turuqoise zawsze dziewica
znów mam wściekliznę macicy. Co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×