Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
trudno sija jakby był Szymek to go pozdrówcie od Agi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek mnie przestał lubieć, a ja nie wiem dlaczego :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak on mogl? ;> zimno? marudzisz, cos ostatnio wszystko Ci nie w smak. ciesz sie ze nie pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) turkus:) ty jestes już w kraju kaczyńskiego czy sarkozjego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest kraj kaczynskiego 😡 jestem od jakichs 3 tygodni? co tam uCiebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba ok,zimno jest tylko, a tak ogólnie to imprezuję, jeżdzę na koncerty i chlam piwo:( żona mnie czasami wyzywa, chociaż pomagam jej w domu.... dziwny jest ten swiat.....albo ja jestem dziwny... a wykłóciłaś się o swoje bejmy we francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za to intensywnie sie odchudzam (groszek z marchewka i tego typu badziewia na parze!!!), ćwiczę (2 godziny dziennie aerobiku!!!) i uczę się rumuńskiego. No i czekam na październik i zajęcia, na które pewnie nie bede miala jak chodzic, bo musze skonczyc ta glupia szkole :/ i sie wybieram na impreze do Krakowa ze Złośliwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karramba.. to zimno. widzialem w czasie transmisji meczu na (L), ludzie byli juz w kurtki poubierani. ciekawe ile u mnie? stawiam funta ze tez cos kolo 8-10stopni. w lozzko pod koldra tez zimno. przytulilby sie do cieplego kobiecego ciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, i musze wreszcie na jakas impreze isc, bo juz wariuję bez (za tydzien ide :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jaką imprezę? moja żona też gubi kilogramy ale (jak na razie ograniczyła jedzenie - nie je słodkiego, nie je po osiemnastej i takie tam), na rowerze jeżdzi codziennie dziesięć kilometrów, a od następnego tygodnie chce zacząć dietę trzynastodniową..... (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak mi jest zimno to włączam sobie system of a down przez słuchawki (albo inną fajną muzykę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D powiedz żone, zeby zapisala sie na aerobik i kupila L-Karnityne - sprawdzilam - DZIAŁA. naprawde polecam, nawet jak schudne to bede chodzic na ten aerobik dalej, no tylko wiadomo, ze juz nie az tak duzo. rewelacyjnie sie po tym czuje. a impreza no to takie typowe dicho u mnie w miescie, czyli tanie piwo i menele hehe :D a impreza ze Zlosliwa to w kraku w Gorączce. piszesz sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, czyli nie tylko ja taka dziwna, ze już marznę jak co najmniej w grudniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie, ale daleko mam trochę, no i dzieciaki na głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ale w grudniu to juz ciepło będzie:) jak ja bymjuż zime chciała:) ta jesień jest do kitu:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×