Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja wlasnie od deko tez nie dostalam zlosliwa - poszlo ;)kurde mi tez zimno a jeszcze rano bede jechac ponad godzine w zimnym autobusie o 8 rano, szkole sobie zalatwiac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie moge na siebie patrzec w wiekszym rozmiarze 😭 nienawidze swoich zdjec, nienawidze :O jak sa takie male to mi sie wydaja ladniejsze :O a poza tym wieksze sie nie miescily jak przesylalam kolezance na gg, wiec i tak musialam zmniejszyc ;) golf - sliczny, nie? uwielbiam ten wzór ;) kupilam w H&M a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D to ja dzisiaj wykorzystalam Krema, obejrzal chyba z 10 moich zdjec i kazalam mu wybrac najlepsze hehe :D tzn najmniej brzydkie :O wstawilam jeszcze na nk i usunelam od razu chyba ze 3 zdjecia :O no nienawidze siebie na zdjeciach, po prostu NIE NA WI DZE :O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nienawiść jak ogień płonie w mym sercu. płomień tak wielki, że sięga aż do nieba." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahahahahahahaha kocham Was normalnie :D:D:D a co takiego biednemu Kremowi powiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tylko tyle? my sie dzisiaj razem uzalalismy, jacy my brzydcy jestesmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki, bylam zajeta wstawianiem moich fotek na nk :classic_cool: chociaz zaczyna mnie to juz wkurwiac, ta cala nk :/ ide spac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko w pomarańczach
turkus ale Tobie to ja wyslalam jeszcze, nie doszły? to Wam wyślę wieczorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko w pomarańczach
deko jest ładna "gorzej z charakterem" no ciekawe znawca się znalazł:P --------- fotkiii.. "to wiemy podly charakter i ciagle i ciagle odchiuzdanie porazka" a skąd wiecie? odchudzanie, hehe wkońcu znikne to nie będzie mojego podlego charakteru:P a tak wogóle to sie nie odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko w pomarańczach
widzę, że z rozumieniem jeszcze nie najgorzej u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo Nozyczki, pewnie, ze chce, a dużo taka przyjemnosc kosztuje? (i czy mnie wyretuszuja troche? :D) Pierwsze slysze, ze Deko wredna jest. Naczelną wredotą tego forum jestem przecież JA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, jak wyretuszują i odchudzą to jaaaasne :D mój mail: tolewymail@o2.pl, albo bardziej oficjalny kamila(nazwisko)@o2.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nozyczki - wszystkiego najlepszego, spoznione, ale szczere :) nie mialam dostepu do neta, wiec nie moglam zlozyc zyczen w terminie :D nj - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×