Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

o dzieki Nozyczki za zyczenia, ja tak na jaja o tym dzisiaj napisalam, nawet nie wiedzialam, w autobusie na wyswietlaczu zobaczylam :D:D:D ( u was tez w autobusach sa wyswietlacze wyswietlajace kto obchodzi danego dnia imieniny? :O ) Pestusia - juz wysylam, a podasz maila? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - dzieki, dostalam maila. szczerze, to nigdy o czyms takim nie myslalam, i chyba nie wierze, ze moga ze mnie zrobic cos ladnego :O ale zostawie tego maila i przegladne fotki z tej strony, bo etraz troche nie mam czasu w kazdym razie dzieki wielkie :) pestka - poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka.... liczysz na pikantną fotkę ? :P Turkusia.... szkoda że takie tycie te zdjecia ;) jestes sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo , to ja bym kiedys sobie takie plejbojowskie zdjecia porobila haha:D znaczy no takie .. no takie sexowne :D ale serio pomysle o tym i jak odloze troszke kasy na takie cos, to mysle, ze sie zglsoze :) ale bede szpanowac na nk buahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocny - ja tez Cie nie znam, wiec mozesz podeslac :classic_cool: :D pestka - no pewnie, ze licze na takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożyczki ma rację.... :) odpowiednie oświetlenie.... ułożenie ciała.... makijaż .... i fotka bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×