Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

czarno biala, ja sam nie wiem, a nuz sie cos wydarzy.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musimy nadgonić hausa zeby stać się pojętnymi :o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana , tego sie nie da nadgonic, z tym sie rodzi.Zaczyna sie na literke I a konczy na A .Kombinuj , przynajmniej bedziesz miala zajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała a nuż jakaś niewiasta zechce mi przesłać swoje zdjęcie:) nie wiem, co mnie tu trzyma, ostatnio rzadko bywałem na kafe bo zaczęło wpadać dużo młodzieży z bezsensownymi topikami nie to ze mam coś do młodzieży, bo przecież sam jestem młodziutki:), ale niektóre topiki to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tamari zwyczajnie niektórzy nie umiem uszanować czyjegoś odmiennego zdania.. ale tacy już są ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam , Tamari:) Poprostu niektorzy kompletnie nie maja dystansu, poza tym nie majac zbyt wiele do przekazania, uwieszaja sie na jednym tekscie i beda tak do us....j smierci mialczec. No a poza tym wez pod uwage ze juz pozno, ile mozna udawac milego , hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umieją*
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko zielona:) ja jeszcze nie mam twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest argumnt frrrr.Moze potem sie okaze ze to kobieta Twojego zycia:) Ta co te fotke Ci wysle :) A co do masakrycznych topikow, to mysle ze nie pod jednym idiotycznym tytulem i postami , kryje sie ktos juz dojrzaly.Glupota to nie kwestia wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrwa, myslalem ze to mi sie nudzi :D :p sie tam nie stresuj kobieto, nie w twoim kierunku plodze, ani nawet w okolice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream , nie wychwyciles w pore ze tu juz dawno nie ma tematu serialu :P) Tamari, no przykro mi , ale to musieli Cie mocno z rownowagi wyprowadzic ze az lykalas tabletki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała, ja już mam wybrankę życia:) myślę ze masz racje, ze czasem to dojrzali ludzie szukają dziecinnych głupich wybryków na kafe (i nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×