Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

moze chce Cie wybadac cos mi sie nie wydaje zeby chcial sue z Toba umawiac jak z kolezanka zwlaszcza jak Cie podrywal widocznie najpierw chce sie zaprzyjaznic bo dalas mu kosza nie pomyslalas o tym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem.. on jest bardzo towarzyski i otwarty i czesto umawia sie z kolezankami tak na kawe :O ja mu potem napisalam wlasnie takiego smsa troche nawiazujacego do jego zachowania wczesniej, takiego dwuznacznego, i on na niego nawet nie odpisal.. wiec mysle, ze sobie odpuscil po prostu.. a kurcze rewelacyjny jest, czemu ja tego wczesniej nie widzialam :O 😭 a jak tam u Ciebie sprawy damsko-męskie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie? z racji tego ze nigdzie nie bywam ostanio to nikogo nie poznaje:) przez wakacje sie troche tego przewinelo ale rozumiesz nic powaznego, czysta rozrywka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz przeziebienie mi sie ciagnie juz bardzo dlugo poza tym jakos mi sie znudzilo, ale po 20 mam duza imprezke to sobie poszaleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniose, zeby temat nie umarl :P tamari, a Ty caly czas jeszcze od czasu tej anginy chorujesz ? ja wlasnie teraz ide do lekarza po jakis antybiotyk, bo czuje ze sie zaczynam rozkladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans zeby umarl, przeciez Ty tu ZAWSZE jestes :P Hej Tamarka:) Turkus, co ja czytam? Nowy mann na horyzoncie. Ty sie dziewczyno nie przejmuj i nie gadaj ze juz po ptokach. Co ma wisiec , nie utonie:) A poza tym nie czekaj tylko sama zasygnalizuj. Faceci honorowi sa, jak mu nie dasz znac to sie ponownie nie wychyli :)A poza tym moglabys jakiegos emaila czy cos napisac :P :)Do mnie znaczy, nie do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anginke to chyba w sierpniu mialam no co Ty to cos innego:P czarno-biala a Ty zalatana jestes, ze nie masz czasu juz na forum sie pojawic czy Ci sie nie chce zwyczajnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa znalazlem temat. dobra on mnie znalazl. co u Was? ;) kredka jeszzce zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec musisz byc skrzywiony emocjonalnie..:P Tamarka, zalatana, zwyczajny brak czasu. Ale ostatnio troche sie uspokoilo wiec bede zagladac :) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wiec musisz byc skrzywiony emocjonalnie.. " do kogo to? ;> czesc. kredka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brunet :P musze tu czesciej zagladac i Was rozruszac :D zaraz ide do fryzjera i sie zastanawiam, czy sie nie obciac na krotko, bo tak mi wlosy wypadaja, ze chyba niedlugo bede lysa :o bambi - zagladasz tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, nie wiedzialam, zeby temat byl "aktywny", szkoda, bo fajnie bylo, moze ludzie czasu nie maja..., bo tematy do rozmow zawsze sie znajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja ostatnio czasu nie mam :o ale widzialam, ze frrr czasem zaglada, wiec byc moze topik jeszcze odzyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to nie wiem czy wiesz, ale zdjecie oka w stopce juz dawno wyszlo z mody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet - krotko mowiac, mam w dupie, co jest modne a co nie :D A dzielo jest fryzjera, a nie fryzjerki, bo od 10 lat chodze do faceta :P Ostatecznie skonczylo sie na delikatnym skroceniu, no i pojawila sie grzywka. Jak dorwe aparat to zrobie fotke i sie pochwale :P Chociaz jak tak patrze, to mam wrazenie, ze ta grzywka pasuje mi jak psu krawat :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×