Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

moze jest w nim slepo zakochana albo faktycznie on sporo na nia wydaje, a jej zalezy tylko na tej kasie i dlatego sie go trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne sporo jakies piwko w knajpie itd i na bilety na pociag jak do niej jezdzi co Ty! z niego niezly dran, poznalam go taki tani lowelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znosze takich kolesi :o moze dziewczyna jest jakas zakompleksiona i mysli, ze nie stac jej na lepszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona sie strasznie uzaleznia od facetow a jak z nia bys pogadala to ma setki wymagan a pozniej daje soba pomoatac dziwna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:) tak wlasnie jest wlasnie stwierdzilam ze mi zimno od zimnej wody mineralnej ktora pije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha o nie moja droga :P ale rozgrzala mnie rozmowa z Toba wiec nie ejst tak zle :P bez skojarzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy powinnam sie zaczerwienic ? :classic_cool: :D :D a zlosliwa to byla i sie zmyla, albo podczytuje tylko i siedzi cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroscilem Ci kredka, i tez bylem u fryzjera. ;) fryzura na shaolinskiego mnicha. fotka sie nie pochwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! jestes? :D wczoraj mój boski facet mnie niespodziewanie pocałował :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nadrobiłam szybciutko i tak: R - jak widzisz, nie spierniczylam az tak:P :D Czarnusia - kurcze musze napisac do Ciebie w koncu bo Ci mam duzo do opowiedzenia :D a wczoraj wlasnie najpierw mi ten moj powiedzial ze skomplikowana jestem i ze mnie rozgryzc nie umie, a pozniej jak szedl do domu to chcial mnie pocalowac w policzek i w ostatniej chwili "skręcił w usta" :D potem wymiana smsow i jest faaaaajnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz chyba zaden Frrr. Moja standardowa reakcja, jak juz ktos mnie chce ot mi sie odechciewa :/ teraz mysle, jakby sie tu zrecznie z tego wycofac.. :D za to jaki boski wczoraj klient byl.. :D:D:D przyjdzie za tydzien ;) jezu niektorzy klienci to sa tak zajebiscie, ze na sam ich widok majtki spadaja.. KOCHAM TĄ PRACĘ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to skądś :P ja mnie już ktoś chce to mi się odechciewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turqs - czyli jednak spierniczylas. ;) no dziewczyny, poprzewracalo sie w tylkach poprzewracalo.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką sztamę trzymaliśmy wszyscy razem, a teraz wszyscy się rozleżli i każdy o każdym zapomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana ksuszarka
nikt o nikim nie zapomnial frrr :D tylko czasu na nic nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no frr zeby sie zaczelo ludzie pojawiac to ktos musi zaczac a Ty sam jakos nie wchodzisz:) ostatnio pisalam eski z nozyczkami,ma teraz urwanie glowy ja tez mam malo czasu, ale moge ta godzinke dziennie byc na necie:) wpadajcie czesciej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany Złoty
Jest Pestus 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×