Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

papierówka:D superaste te kaczuszki, ale czy to nie są przypadkiem bombki choinkowe?:p a tak a propos jadalnych robali to kiedyś na Mazurach byłam świadkiem gotowania raków-znajomi moich rodziców gotowali je na żywca i z czarnych po wrzuceniu do gorowanej wody robiły się czerwone i piszczały niesamowicie:o wolałam iść spać głodna. motorniczy, już wiem czemu nie wysyłasz:p:p:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałabym zobaczyć komiczne, c.r.e.a.m. i unijnego liberała - no i oczywiście jarka i setunię i chinkę i turguise (uwielbiam Twoją stopkę)... ale że się nie odzywam za często pewnie nic nie dostanę Nie wiem czy to jakiś wewnętrzny ekshibicjonizm mną kieruje - ale też się mogę pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukujaca - daj maila albo wyslij pierwsza to odesle tolewymail@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy glodni bo o jedzeniu zaczeli pisac:P POszukujaca a jaki masz nick jeszcze???? czy od niedawna na forum jestes???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek --> wiem, ale dostałam, to co miałam nie brać?? darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy... a że jeszcze dostałam je od mojej współlokatorki, która się do mnie odezwała pierwszy raz od miesiąca, to niestety siła wyższa..... jeszcze to na E... jest paskudne (teraz w promocji w zielpunkcie...) bleeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motorniczy szuka żony, to oficjalne :) Najważniejsza cecha: musi umieć gotować :) Ja na razie się zmywam, ale jak ktoś będzie miał ochotę się pokazać i zobaczyć mnie, to czekam na maila :) Na pewno odpowiem i odeślę fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukująca Ty mlodziutka chyba jestes :) juz wysylam swoje motorniczy - łał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek -> zimnego, zimnego, inaczej by mi przez gardło nie przeszedł... jak pierwszy raz zwróciłam uwagę w jakimś barze, że chcę z lodówki, to koleś spojrzał na mnie jak na kosmitę.... Austryjacy w ogóle mają głupie zwyczaje... ale idzie się przyzwyczaić, albo przynajmniej stolerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without my body i am nobody
no setunia, i'm not lieutenant :p but i believe you've got my mail, i have two photos from you anyway Paper Scissors, i've sent you mail again you guys post too much :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukująca --> jak to tylko część?? :( za chwilkę wyślę jeszcze raz... może znajdę jeszcze jakieś, to prześlę dwa :) wiecie co, taka mnie refleksja naszła jak tak oglądam te zdjęcia... zawsze miałam inne wyobrażenie kobiety-paszteta i mężczyzny-wykolejeńca życiowego, bo prezentujecie się super... cały mój dotychczasowy światopogląd runął w gruzach, ale pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inspiracjo no nie kojarze za bardzo nicka :) pomaranczko npisz to samo po polsku :P cos tam kumam ale nigdy nie uczylam sie ang;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukująca --> poszło jeszcze raz, ale to drugie, trochę niewyraźne jest, ale żadnego innego nadającego się do pokazania publicznie nie znalazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×