Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to straszne:(:P mrufka -- a dzień dobry - zapomniałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) normalnie tego nie przeżyję ;) Tamarka :) Deko :) Turkusię widziałam też :) i Złudzenie :) no i Miszcz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari-ale Ty już duża jesteś chyba to n emusisz chyba być karmiona?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego że Jarek się martwi naszym stoczonym na dno topikiem :P Loda ? :P w jakim sensie :D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez maz ochote??:) ale moze masz jakies w domu a ja nieeeeeeee:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m2rcinq
Buxout - czyżby konkurent dla NeoBux‘a, z natychmiastowymi wypłatami? W buxout można zarabiać pieniądze i dostawać je natychmiastowo na konto AlertPay. Bux ten charakteryzuje się ładną kolorystyką i naprawdę dobrze się zapowiada. Warunki dla standardowego użytkownika: * kliki po 0.01$ * kliki poleconych 0.01$ * reklam około 6 * minimum za pierwszym razem 5$, za drugim 7$ i za każdym kolejnym 10$ Paczki poleconych jak na razie nie są jeszcze dostępne do zakupu. Co do przywilejów premiowanych (59$/rok) * kliki swoje i poleconych po 0.0125$ * gwarantowana większa ilość reklam do obejrzenia * możliwość wysyłania maili do poleconych Co mi pozostaje powiedzieć… zachęcam do rejestracji w tym bux‘ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no loda normalnrgo deko lodem nikt mnie nie musi karmic,ale trzeba go miec:-O a ja nieeeeeeeeee maaaaaaaaaaam buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×