Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

łał, zdjęcie jak z fotoszopa ;) w brwi tez mi sie podoba, ale tez u innych ;) juz najbardziej to podoba mi sie kolko w ustach i to jedyny na jakiego mam ochote, ale jako przyszly nauczyciel, nie bede przesadzac :O w uchu i jezyku wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie jest przycięte, wyretuszowane na max. Mam swoje, hm bardziej naturalne zdjecia. W języku tez mam kolczyka, po 1,5 roku zaczyna mnie pobolewac język i zastanawiam sie dlaczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis spisek z tym gg
ja wiem co ale nie moge usnac :( i po co te podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz kolczyk? z czego? i jak dluga sztanga? nie bola cie zeby? mnie czasem chociaz mam plastykowy pokaz jakas fotke normalna :) przypominasz mi moja kolezanke Kaśkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastikowy mi założył zaraz po przekłuciu, teraz to nie wiem kurcze ze stali chirurgicznej? nie jest za krótki, nie ściska mi języka, ale co jakis czas wstaje rano i język jest zdrętwiały i troche boli. Oczywiscie nie tak jak przez pierwsze 3 dni.. ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastikowy po przekluciu? nie powinien byc plastikowy po przekluciu, musi byc stal i to specalna (300 zdaje sie). ile sztanga ma mm? ja wymienilam na prawie najmniejsza, ma chyba 12 mm, jak nie mniej, jak mialam wieksza to mnie jezyk bolał. na Twoim miejscu wymienilabym na mniejszy i na stal 300, ale dziwne w sumie, bo okres adaptacji ciała obcego minął. nie masz innych objawow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka równiez ma takie podejscie do biżuterii, nie lubi i juz. I nie nosi nawet kolczyków, zupełnie nic, a mimo wszystko jest kobieca:) ale ja lubie błyskotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×