Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może tu zapytam

Teściowa chciałaby koszule nocną w prezencie - POMOCYYYY

Polecane posty

Gość może tu zapytam

Zapytaliśmy wprost co by potrzebowała no i masz.. I co ja jej mam wybrać, nawet nie wiem co by sie jej podobalo, w czym śpi (czy z długim, czy z krótkim ręk. jak długa itp)... możecie coś podsunąć? Moja mama śpi w piżamie ze spodniami a w lato w atłasowej ale teściowa?? Widziałam ja kiedyś w zimie w długiej koszuli z długim rękawkiem... prosze podsuncie jakieś linki z allegro albo cokolwiek. Ma 55 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ty sama nie wiesz, w czym tesciowa lubi spac, to skad my mamy wiedziec? ;) w takim przypadku kieruj sie rozmiarem i jakoscia. rozmiar rozpoznaj jakos na oko, idz do w miare porzadnego sklepu, przyjzyj sie roznym koszulom, upewnij, ze sa ze 100% bawelny. nie kupuj byle bubla z allegro lub rynku, ktory moze okazac sie niewypalem jesli chodzi o kroj, jakosc materialu, no i pozniejsze zbieganie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazdzino
a jej syn nie wie, w czym mama lubi spac? tesciowa to w sumie kobieta i niekoniecznie trzeba jej kupowac worek jak dla starej baby, mozna by jej dac cos lekko sexy, z satyny, albo pizame, albo taka jakby halke, ale jesli lubi, bo jesli ceni tylko i wylacznie wygode, to jej sie nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazdzino
kup cos ladnego i dobrego gatunkowo...zachowaj paragon...bo jak nie trafisz w gust tesciowej...to kobitka zawsze bedzie mogla sobie wymienic...ale najwazniejsze w tej calej operacji jest to, ze jak wybierzesz cos co niezle kosztuje...to nawet jak jej sie nie spodoba i bedzie wybierac...to bedzie myslec"no no dobra ta moja synowa ladna kase na mnie wydla, nie zaluje"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tu zapytam
Konczito - o koszulę chodzi ;) nie o piżamę, jakąś koszulę nocną. Tylko jaki wzór/model dla takiej osoby etc. Dzięki za radę - będę szukała bawełnianej. Gorzej z rozmiarem bo jest szczuplutka i dość wysoka więc zastanawiam sie czy M czy L ale mniejsza o to - to sie dowiem najgorzej ze wzorem. Na razie wyszperałam takie: 1. http://www.allegro.pl/item390847607_atinc_damska_koszula_nocna_ewa_.html 2. http://www.allegro.pl/item387096030__ab_nowa_sliczna_bawelniana_koszula_nocna_42.html 3. http://www.allegro.pl/item393860940_koszula_nocna_italian_fashion_bawelniana_rozm_m.html 4. http://www.allegro.pl/item390806223_muzzy_wygodna_i_komfortowa_koszula_kopertowa_roz_m.html Mi się nawet nr 2 podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tu zapytam
Leta - hehe no fajnie by było, jednak wolałabym się zmieścić w max 50zł. gazdzino - próbuje to otworzyc ale wyskakuje mi jakaś główna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
nie kupuj tej koszuli z drugiego linka od /annyBlue/ Kupiłam całkiem niedawno, a wygląda już jak szmata. Wg mnie fajna dla teściowej jest ta z ostatniego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta z pierwszego linka jest ...extra...ojojoej:))))))))))))))))0000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z moją teściową jest inaczej
kupiliśmy jej kiedyś drogą skórzaną torebkę. komentarz: "no, gdzie to tyle pieniędzy wydać na torebkę?!". była oburzona aja wyszłam na rozrzutną, bo wcześniej to jej syn zawsze krem za góra 50 zł kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tu zapytam
No ta pierwsza najfajniejsza ;) :D Dzieki za informacje o tej z drugiego linka, chyba jednak pojade gdzies do sklepu przynajmniej bede widziała co i jak. Ojj ciekawa jestem czy trafie ;) aż sie boje bo jej zawsze sie coś nie podoba... nawet jak sama wybierze to prędzej czy później narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×