Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamama

mam 20 lat i to kolejne samotne wakacje i tak bedzie juz zawsze, bo tak jets od

Polecane posty

Gość mamamamama

:O dobrze,ze chcoiaz mam przyjacilki, znajomych, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sentymentalny głupek
Też tak mam ale obiecałem, sobie znaleśc nową miłośc podczas wakacji-co mi z tego wyjdzie czas pokaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jak codziennie od 25 la
a ja nie mam przyjaciół i znajopmych i wszystkie wakcacje zawsze były samotne zresztą teraz to już nie mam wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
ja co wakacje jestem sama jakos tak wychodzi jak byłam młodsza to mi to nie przeszkadzało wiadomo weekend disco koleżanki a teraz koleżanki mają facetów w i innych miastach mieszkają no i nie ma co robic w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo milosci sie nei szuka, ona sama przyjdzie w momencie kiedy bedziemy sie tego najmniej spodziewali, nie szukajcie na sile bo bedzie jeszcze gorzej, pozancie faceta i bedziecie tylko myslaly zeby on byl z Wami, a jak nie bedzie to bedzieci zranione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
to tak jak ja! zawsze sama. Mam znajomych i rodzine, no ale wiadomo ;/ nie szukać? w sumie nie szukam i tak nikt sie nie znalazł;/ gorzej bedzie za 10lat, jak bede miec 30. i wszyscy bedą mówić "stara panna" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama
ja juz nawet jej nie szukam:) mam to gdzies, jednak czasem.. ale ogolnie to dobrze mi sie zyje, jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
ja też sie przyzwyczaiłam. ale nawet nie wiem jak i gdzie kogoś znależć! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sentymentalny głupek
Tak. Też wydaje mi sie czasami ze szczesliwy jestem, lae kogos na stale przydałoby sie znalesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
też jestem szczęśliwa, mam dużo czasu dla siebie itd. ale nieraz jest taka chęć pogadac z kimś od serca, przytulić się. chociaż nie wiem co to znaczy, bo nigdy tego nie doświadczyłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
Wujek1986 jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama
wujek, jak tam litwinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko a ja mam 24 lata
i tez kolejne samotne wakacje, nigdzie nie wyjeżdżałam przez 3 lata, ostatnio byłam w zeszłym roku na wakacjach, ale byłam chora i w dodatku wyjechałam z rodzicami:O Moi znajomi są zajęci, nie mam przyjaciół, wszyscy w rozjazdach, albo mnie olewają, albo mają z kim spędzać czas. Takie życie:) Ale ja i tak lubię wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat to nie tragedia, 40 to wtedy rozumiem, moja babcia zawsze mówiła: Nie szukaj, samo przyjdzie... Ja przestałam szukać i samo przyszło, mam 24 lata i od 2 tygodni jestem mężatką. Nie ma się czym dołowować, co ma być kogo to będzi i nie wiem jak sie mozesz starac to na wszystko przychodzi pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama
hah, lubie takie babcine rady, niosa w sobie taka madrosc,niby oklepane, a racja. niby na kazdego przyjdzie czas, jednak czasem to dziwne, ze niby jestem normalna,a nie moge sobie nikogo znalezc.. sto lat mlodej parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
ale przecież są stare panny które mają 50-60lat. I co? nie przyszedł na nie czas!!! Ja tez nie szukam w sumie (tylko mysle czasem o tym) i tez nikt sie nie napatoczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×