Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awesa

czy w ciazy wolno sie opalac?

Polecane posty

Gość awesa

jestem w 1 miesiacu i nie wiem czy zakaz obowiazuje przez cala ciaze czy tylko w konkretnych miesiacach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno sie opalac
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery Dżejn
a moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego nie wolno??? z tego co wiem, to nie chodzi o promienie sloneczne, a o mozliwosc przegrzania organizmu i w wyniku tego ryzyko poronienia. dlaczego wiec nie woelno opalac sobie nog, siedzac pod drzewkiem i chowajac reszte ciala w cieniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe na opalonych nogach bardziej rozstępy widać:) Poza tym taki a nie inny poziom hormonów w ciąży może spowodować powstanie trwałych plam na skórze. Poza tym nogi to integralna część ciebie, jak naczynia krwionośne się rozszerzają, to raczej wszędzie. Żeby ochłodzić szkitki krew musi płynąć szybciej przez całe ciało. Tak na logikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygfhgfh
Ja sie opalałam i nic mi nie było...żadnych plam nie mam,dziecko urodzilo sie i jest zdrowe.Dodam,ze opalałam sie na slońcu w trzecim,czwartym i piątym miesiący,bo tak akurat wypadły wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się troszkę opalałam (3,4 miesiac)...nie leżałam plackiem, ale bywałam na plazy lub na basenie...lato wtedy było upalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 7789
uważajcie na słońce. Po pierwsze - ryzyko poronienia, ja się nie opalałam, ale "byłam na słońcu". Ostre słoneczko mnie złapało jak wracałam z pracy - może z 20 min. Niestety na czole wyskoczyły mi ciemne plamki. taka nierówna opalenizna :( mam nadzieję, ze po porodzie to minie, ale słyszałam, ze czasami zostaje - buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awesa
dzieki, ja chcialam sie ladnie opalic bo mam w sierpniu impreze i do jasnej sukienki tak ladnie by bylo, no ale jak lepiej nie, to chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama sie opalala
bedac ze mna w ciazy, bedac w ciazy z moim bratem. Ja sie opalalam... Nigdy zadnych skutkow ubocznych. Jak ktos zle znosi slonce to tak samo zle znosi w czasie ciazy. Mi slonce nigdy nie przeszkadzalo. Wrecz przeciwnie - potrzebuje go by zyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze wlasnie najwieszy zakaz obowiazuje w pierwszych miesiacach, gdzie wszystko jest mozliwe ja opalalam sie nie wiedzac o ciazy, dostalam okropnych plam na czole, ktore schodzily mi 3 miesiace :-/, poza tym zaczelam plamic i tak do 24 tyg ciazy zdazalo mi sie plamienie w 1 ciazy sie nie opalalam i jakos nie mialam takich problemow a teraz.... zalezy duzo co kazdy rozumie pod pojeciem opalanie? piszecie moja mama, ja sie opalalam, jak to rozumiec? ze plackiem na sloncu przez pol dnia z brzuchem sie lezalo? bo np dla mnie tak wyglada walsnie opalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama sie opalala
no wlasnie tak bylo :D Plackiem lezala :P Ja tez... BO mnie takie lezenie na swiezym powietrzu usypia. Wiec jak tak zasne to moge i pol dnia przelezec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes walnięta marchewa
nie wolno sie opalac dziecku fundujesz istną saunę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeee
saune??? jakim cudem????przecieżjeżeli jest w wodzie, i wieje wiatr, to ciało jest schłodzone, ja też potrebuje słonca żeby żyć, i jak opalałam się to brzuch miałąm zimny, zresztą zawsze go przykrywałam, potem brzuch białay , buzia biała:) nogi opalone, tył opalony, ale cóż:) nie leżałam plackiem nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×