Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam a moze mam instynkt

Czy mozna zablokowac instykt macierzynski

Polecane posty

Gość nie mam a moze mam instynkt

Otoz mamy teraz z mezem powazny problem. W wieku 24 lat bardzo, ale to bardzo chcialam miec dziecko. Mysle, ze byl to klasyczny napad instynktu macierzynskiego. Wtedy maz absolutnie nie chciel, kazal mi przestac myslec hormonami , bo niczego nie mielismy jeszcze. Teraz ja jestem pochlonieta praca, a On zaczyna wspominac o potomstwie ( mam 28 lat). Tyle , ze teraz ja nie chce i nie czuje juz potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam a moze mam instynkt
To sie laskawie w ogole nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marihuanista
po cholere bękarty...mężusiowi odbiło, a Ty sie opamietalas i dobrze zrobilas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może za kilka lat sie zgracie
w tym temacie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam a moze mam instynkt
Widze, ze dla Was pytanie jest szczeholnie glupie. Ale dlaczego teraz ja mam rezygnowac ze swoich planow, skoro nie czuje w tej chwili instynktu. Mam miec wyrzuuty sumienia, bo mezowi zachcialo sie dziecka. Czas mnie moze i goni, ale na sile nie chce dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz bedzie wasze dziecko
na swiecie,to bedziesz zalowala,ze wczesniej nie mialas dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellinka to jakie
ja urodzilam majac 29 lat, wczesniej tez nie chcialam, teraz zaluje, ze tak pozno zaczelam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagfdasvbgafdbgafd
zachodz w ciaze i nie czekaj na nic, zegar biologiczny....bije!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
i co zteo,ze bije,ja ma 25 i tez teraz nie chce dzieci pzez kilka lat.daruj sobie,a jemu teraz mow o hormonach tak jak on kiedys tobie i po sprawie albo bierz tabsy.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam a moze mam instynkt
Wlasnie chodzi mi o pewna presje. Kiedys mi mowil, ze mysle hormonami anie rozsadkiem. Bylo mi wtedy bardzo przykro, bo chcialam byc bardzo mama. Jego argumenty oczywiscie rozumiala rodzina, bo przeciez "nic nie mamy, po co sie spieszczyc". Ja zajelam sie praca, nie jest dla mnie wszytskim, moglabym z Niej zrezygnowac ale nie czuje w tej wlasnie chwili potrzeby dziecka. Nie chce go urodzic , bo zegar tyka. A i teraz rodzina jest po meza stronie, wieczne pytania " no a kiedy pojawi sie wnusio, mlodzi juz nie jestescie". No cholera, starzy tez nie a ja bylismy mlodsi mowili inaczej. Nie jestem reproduktorem, ktory na zyczenie innych urodzi dziecko. Jak poczuje instynkt mozemy porozmawiac , nic na sile ( wtedy takze nic na sile nie zrobilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algfaf
NIe ma czegos takiego jak instynkt macierzynski.Mimo,ze człowiek jest ssakiem to zadna kobieta nie rodzi sie z instynktem macierzynskim takim jaki maja zwierzeta. To,ze kobieta przejawia instyt macirzynski sapowodowane jest tym,ze od dziecinstwa dzieczynki dostaja do zabawy lalki i bawia sie nimi tak jakby były to dzieci. Gdyby dziewczynka zamiast lalek dawano do zabawy samochodziki,zabawki narzedzia to wtedy dziewczynka przejawiała by zainteresowanie motoryzacja i mechaniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
mi tak na szczescie nikt nie mowi,a y jestes mloda,wiec mozesz zaczekac jak nie chcesz teraz,nic na sile zgadzam sie z toba w 100%.jakbys urodzila w wieku 20 la,to tez by mowili,ze zle,bo za wczesnie.na zach.to norma po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banki nie z mydła
algfaf: pieprzysz jak potłuczony młotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem dylematy na temat posiadania dziecka.Kiedy i czy w ogole? ale ........twoje pytanie , to jak je sformulowalas , to jakbys pytala , a bez sensu , po co ja sie produkuje.? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam a moze mam instynkt
Zle skonstruowane pytanie zroumie osoba inteligętna, jesli tylko zechce sie wczytac w tresc postu. Odpczep sie zwyczajnie , bo nie imponujesz oryginalnoscia tymi docinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxllxlxlxlxlx
No i dobrze, nie wszyscy muszą mieć dzieci, a już na pewno nie dlatego, ze rodzina sobie tego życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×